Close
                                                                                 

Bambukiniai šiaudeliai 6 vnt.

Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!

9,99 €

Bambukinių šiadelių rinkinys.

Rinkinį sudaro:

6 bambukiniai šiaudeliai (šiaudelio ilgis 20 cm).

1 mažas džiuto maišelis 22x3x1.5 cm

1 valymo šepetėlis 20.5cm ilgio

Ekologiški bambukiniai šiaudeliai yra daugkartinio naudojimo, tvari alternatyva vienkartiniams šiaudeliams. Šiaudeliai saugūs gerti karštus ar šaltus gėrimus. Natūralus bambukas neturi jokio nemalonaus skonio.

Bambukiniai šiaudeliai pagaminti be chemikalų ar pesticidų. Visas bambukinių šiaudelių gaminimo procesas yra saugus, nekenksmingas aplinkai ir ekologiškas.

Bambukiniai šiaudeliai - puikus sprendimas restoranams, kavinėms, viešbučiams ir įvairiems renginiams ir šventėms.

Bambukiniai šiaudeliai yra biologiškai skaidūs ir visiškai organiški. Gaminant natūralius šiaudelius sunaudojama visa bambuko žaliava ir nelieka jokių atliekų. Tai reiškia, kad bambukiniai šiaudeliai yra įvairaus pločio, dėl natūraliai skirtingų bambukų pločių ir tai padaro juos tinkamus bet kokiam gėrimui.

Kokia prasmė turėti daugkartinį šiaudelį, jei negalite  jo nešiotis su savimi ten kur jo gali prireikti? Pirkdami mūsų bambukinius šiaudelius taip pat gaunate ekologiškus ir natūralius, džiuto šiaudelių saugojimo/laikymo maišelius.

Kodėl reikia atsisakyti vienkartinių plastikinių šiaudelių ir pradėt naudoti daugkartinius bambukinius šiaudelius? Žmonijos priklausomybė nuo plastiko kenkia mūsų planetai ir teršia vandenynus, bei žaloja įvairias ekosistemas ir gyvūnų/augalų natūralias gyvenamąsias vietas. Jūs taip pat galite prisidėti prie pokyčių ir palaikyti/paremti pasaulį be plastiko.

Pasirinkdami bambukinius šiaudelius jūs prisidedate prie Žemės be plastiko. Maždaug 36 milijardai šiaudelių yra sunaudojama Europos Sąjungoje, o daugiau nei 8 milijardai šiaudelių šiuo metu teršia mūsų vandenynus.

Bambukiniai šiaudeliai yra protinga ir ekologiška alternatyva plastikui. Daugkartiniai bambukiniai šiaudeliai yra pagaminti tik iš bambukų stiebų, be jokių papildomų medžiagų. Tai padaro šiaudelius lengvai prižiūrimus, laikantis kelių lengvų taisyklių/žingsnių:

1)      Prieš naudojant šiaudelius pirmą kartą, išplaukite juos šiltu vandeniu.

2)      Po kiekvieno naudojimo išplaukite savo šiaudelį su vandeniu panaudodami valymo šepetėlį. Šiaudelius galite plauti ir indaplovėje nenaudojant aukštos temperatūros programos ir džiovinimo funkcijos. Lengva!

3)       Šiaudelius visuomet išdžiovinkite. Džiūna labai greitai

4)      Šiaudelius laikykite ne tik sausoje vietoje, bet ir kvėpuojančioje/gerai vėdinamoje vietoje. Natūralūs džiuto maišeliai tam puikiai tinka!

Jeigu paliksite savo šiaudelį džiūti atviroje Saulės šviesoje, jis taps aukso/geltonos spalvos.

Kodėl būtent bambukas?

Bambukas yra tvirtas, stiprus, natūraliai antibakterinis ir atsparus pelėsiams ir miltligei. Tai yra būtina palaikant pusiausvyrą tarp deguonies ir anglies dioksido atmosferoje. Bambukai užauga iki savo pilno aukščio per 5 metus ir yra lengvai auginami.

Ar galima bambukinius šiaudelius plauti indaplovėje?

Taip, juos tikrai galima plauti indaplovėje vengiant karštos temperatūros ir džiovinimo funkcijos. Taip pat nepamirškite panaudoti valymo šepetėlio, kad išvalytumėte likusius nešvarumus ir kartą per mėnesį išvirinkite šiaudelį su actu ir vandeniu. 

Kaip gaminami bambukiniai šiaudeliai?

Užaugęs bambukas nupjaunamas, supjaustomas ir iš jo suformuojamas šiaudelis. Kad neliktų jokių atliekų yra sunaudojamas visas bambuko stiebas. Tuomet šiaudeliai džiovinami Saulėje, kad jie įgautų gražią spalvą. Pagaliau šiaudeliai išplaunami, kad panaikinti užsilikusį purvą.

SUSIJUSIOS PREKĖS:

Close