Close
                                                                                 

Natūralus dezodorantas su levandomis ir pelargonijomis (vegan)

Šiuo metu neturime

7,50 €

Sudėtis: marantos šaknies (Maranta Arundinacea) milteliai, natrio bikarbonatas, kokosų (Cocos Nucifera) aliejus**, kakavmedžio (Theobroma Cacao) sviestas**, saulėgrąžų (Helianthus Annuus) vaškas, levandų (Lavandula Angustifolia) aliejus, pelargonijų (Pelargonium Graveolens) aliejus, citralis*, geraniolis*, citronelolis*, limonenas*, linalolis*. **Organiškos sudedamosios dalys. * Natūraliai eteriniuose aliejuose susidarančio sudedamosios dalys.

Kiekis: 55 g.

(Pakuotės spalva gali skirtis nuo pavaizduotos nuotraukoje)

Šio dezodoranto pagrindui sukurti vietoj natūralaus bičių vaško naudojamas saulėgrąžų vaškas. Todėl jis puikiai tinka veganams.

Dezodoranto pagrindiniai ingredientai – natrio bikarbonatas, marantos šaknies milteliai ir kokosų aliejus, užtikrina ilgai trunkantį gaivumo jausmą ir, kitaip nei komerciniai dezodorantai, sudėtyje neturi nenatūralių ir kenksmingų medžiagų.

'ku.tis produktuose naudojami tik geriausius ingredientai iš puikią reputaciją turinčių ir etiškų tiekėjų. Visi dezodorantai – rankų darbo rezultatas. Jie gaminami vidurio Velso kaime iš daugiausiai organiškų ir visada natūralių medžiagų. Dezodorantai supakuoti į 100 % biologiškai skaidaus kartono vamzdelius, iš kurių juos lengva išstumti ir naudoti.

Atsakingai parinkti eteriniai aliejų mišiniai, kurie užtikrina, jog kiekvieno dezodoranto aromate būtų ir antibakterinių, ir blogą kvapą šalinančių ypatybių.

Ribojant plastiko naudojimą produktų įpakavimui ir naudojamos natūralios, perdirbamos medžiagos. 

Produktuose nėra konservantų; nėra nei stabilizatorių, nei užpildų, net ir „natūralių“ ar „natūraliai išgaunamų“. 

Gamyboje naudojami minimaliai apdoroti ingredientai, nes būtent tokie ingredientai Jūsų odai suteikia reikalingas maistingas medžiagas. Tikime, jog savo oda galite rūpintis naudodami tik tai, ką suteikia gamta.

SUSIJUSIOS PREKĖS:

Close