Close
                                                                                 

Natūralus serumas su rožemis ir pelargonijomis

Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!

6,49 €

9,10 €

-2,61 €

Sudėtis: abrikosų (Prunus Armeniaca) kauliukų aliejus, nakvišų (Oenothera) aliejus, erškėtuogių (Rosa Rubiginosa) aliejus, argano (Argania Spinosa) aliejus, pelargonijų (Pelargonium Graveolens) aliejus, rožių (Rosa Damascena) aliejus ir ladano (Boswellia Carterii) aliejus.

Kiekis: 10 ml

Natūralūs serumai puikiai tinka naudoti odos drėkinimui ir iš ryto, ir vakare, prieš miegą. Pasirinkti pagrindą sudarantys aliejus ir eterinius aliejus, kurie ramina, regeneruoja, atstato ir drėkina jautrią veido odą. Serumų sudėtyje yra abrikosų kauliukų aliejaus, argano aliejaus, kuris turi antioksiduojančių ir odą minkštinančių savybių, regeneruojančio erškėtuogių aliejaus ir naudingų eterinių aliejų.

Nuplovę ir atgaivinę veido odą toniku, ant delno užlašinkite 2-3 lašus serumo naudodami buteliuke esančią pipetę. Švelniai įmasažuokite aliejų į veido ir kaklo odą (30 sekundžių), vengdami jautrios zonos aplink akis. Prieš naudodami makiažo priemones, palaukite 2-3 minutes, leisdami odai pasisavinti naudingas aliejaus medžiagas.

Serumą galima naudoti iš ryto arba vakare, prieš miegą, o taip pat ir dieną, ypač atšiaurių žiemos mėnesių metu.

(Gali prireikti kelių kartų, kol pamatysite, kelių serumo lašelių reikia jūsų odai. Jeigu jaučiate, jog serumo ant odos per daug, dalį jo švelniai nuvalykite naudodami servetėlę. Jei atrodo, jog oda nėra pakankamai sudrėkinta, įmasažuokite dar lašelį ar du.)

**PAGRINDĄ SUDARANTYS ALIEJAI**

NATŪRALUS ABRIKOSŲ KAULIUKŲ ALIEJUS

Šis lengvas, maitinantis ir ypač gerai odą drėkinantis aliejus išgaunamas šalto spaudimo būdu spaudžiant minkštą abrikoso kauliuko branduolį. Abrikosų kauliukų aliejuje gausu oleino rūgšties, kuri, palyginus su kitais aliejais, suteikia didesnę aliejaus trauką prie odos bei leidžia jam greičiau įsigerti.

NATŪRALUS ARGANO ALIEJUS

Šis neriebus aliejus išgaunamas šalto spaudimo būdu spaudžiant argano medžio riešuto branduolį. Arganas gerai žinomas dėl odos senėjimą stabdančių ypatybių, kurias lemia didelis vitamino E ir odą minkštinančio saponino kiekis.

NAKVIŠŲ ALIEJUS

Raminantis, odos pusiausvyrą atkuriantis šalto spaudimo aliejus, išgaunamas iš augalo sėklų. Nakviša turi antioksiduojančių ir uždegimą mažinančių savybių, todėl puikiai tinka tiems, kurių oda paraudusi ar pažeista uždegimo.

NATŪRALUS ERŠKĖTUOGIŲ ALIEJUS

Šis aliejus išgaunamas šalto spaudimo būdu spaudžiant erškėtuoges. Erškėtuogių aliejuje gausu vitamino A. Taip pat įrodyta, jog šis aliejus padeda sumažinti raukšlių atsiradimą, lygina odą ir smarkiai pagerina drėgmės lygį odoje. Erškėtuogių aliejus – tai ypač gydantis ir maitinantis serumo ingredientas.

**ETERINIAI ALIEJAI**

PELARGONIJŲ ALIEJUS

Šis aliejus išgaunamas iš augalo žiedų, lapų ir stiebų distiliavimo būdu. Pelargonija padeda reguliuoti hormonus, todėl yra naudinga bet kokio amžiaus moterims. Šis aliejus tinka riebiai / į aknę linkusiai odai.

GRYNAS ROŽIŲ ALIEJUS

Kurdami gryną rožių aliejų, mūsų tiekėjai distiliavimo procesą vykdo naudodami rožes, nuo kurių žiedų dar nenudžiūvusi ryto rasa.

Rožių aliejus drėkina ir atkuria pusiausvyrą, padėdamas odai reguliuoti riebalų susidarymą ir leisdamas jai atrodyti drėgnai ir atgaivintai.

Puikiai tinka brandžiai, sausai ir raudonai / sudirgusiai odai.

LADANO ALIEJUS

Ladano aliejaus gavybos procesas sudėtingas. Pirmiausia, įpjaunama bosvelijos medžio žievė. Iš jos išteka pieno baltumo sakai. Po kurio laiko sakai sukietėja ir tampa oranžiniai rudos spalvos, o tuomet iš jų distiliavimo naudojant garus būdu išgaunamas eterinis aliejus. Ladano aliejus – jauninantis, nes jame yra senėjimą stabdančių ir sutraukiančių savybių, kurios padeda sumažinti išsiplėtusias poras bei skatina odos elastingumą ir suteikia jai švytėjimo.

SUSIJUSIOS PREKĖS:

Close