Close
                                                                                 

Natūralus serumas su santalais ir levandomis

Šiuo metu neturime

9,10 €

Sudėtis: abrikosų (Prunus Armeniaca) kauliukų aliejus, nakvišų (Oenothera) aliejus, erškėtuogių (Rosa Rubiginosa) aliejus, argano (Argania Spinosa) aliejus, levandų (Lavandula Angustifolia) aliejus, Indonezijos santalų (Santanum Album) aliejus.

Kiekis: 10 ml

Natūralūs serumai puikiai tinka naudoti odos drėkinimui ir iš ryto, ir vakare, prieš miegą. Pasirinkti pagrindą sudarantys aliejai ir eteriniai aliejai, kurie ramina, regeneruoja, atstato ir drėkina jautrią veido odą. Serumų sudėtyje yra abrikosų kauliukų aliejaus, argano aliejaus, kuris turi antioksiduojančių ir odą minkštinančių savybių, regeneruojančio erškėtuogių aliejaus ir naudingų eterinių aliejų.

Šis odą atkuriantis serumas ypač tinka tiems, kurių oda brandi, sausa arba pavargusi.

Nuplovę ir atgaivinę veido odą toniku, ant delno užlašinkite 2-3 lašus serumo naudodami buteliuke esančią pipetę. Švelniai įmasažuokite aliejų į veido ir kaklo odą (30 sekundžių), vengdami jautrios zonos aplink akis. Prieš naudodami makiažo priemones, palaukite 2-3 minutes, leisdami odai pasisavinti naudingas aliejaus medžiagas.

Serumą galima naudoti iš ryto arba vakare, prieš miegą, o taip pat ir dieną, ypač atšiaurių žiemos metu.

(Gali prireikti kelių kartų, kol pamatysite, kelių serumo lašelių reikia jūsų odai. Jeigu jaučiate, jog serumo ant odos per daug, dalį jo švelniai nuvalykite naudodami servetėlę. Jei atrodo, jog oda nėra pakankamai sudrėkinta, įmasažuokite dar lašelį ar du.)

**PAGRINDĄ SUDARANTYS ALIEJAI**

NATŪRALUS ABRIKOSŲ KAULIUKŲ ALIEJUS

Šis lengvas, maitinantis ir ypač gerai odą drėkinantis aliejus išgaunamas šalto spaudimo būdu spaudžiant minkštą abrikoso kauliuko branduolį. Abrikosų kauliukų aliejuje gausu oleino rūgšties, kuri, palyginus su kitais aliejais, suteikia didesnę aliejaus trauką prie odos bei leidžia jam greičiau įsigerti.

ORGANINIS ARGANO ALIEJUS

Šis neriebus aliejus išgaunamas šalto spaudimo būdu spaudžiant argano medžio riešuto branduolį. Arganas gerai žinomas dėl odos senėjimą stabdančių ypatybių, kurias lemia didelis vitamino E ir odą minkštinančio saponino kiekis.

NAKVIŠŲ ALIEJUS

Raminantis, odos pusiausvyrą atkuriantis šalto spaudimo aliejus, išgaunamas iš augalo sėklų. Nakviša turi antioksiduojančių ir uždegimą mažinančių savybių, todėl puikiai tinka tiems, kurių oda paraudusi ar pažeista uždegimo.

ORGANINIS ERŠKĖTUOGIŲ ALIEJUS

Šis aliejus išgaunamas šalto spaudimo būdu spaudžiant erškėtuoges. Erškėtuogių aliejuje gausu vitamino A. Taip pat įrodyta, jog šis aliejus padeda sumažinti raukšlių atsiradimą, lygina odą ir smarkiai pagerina drėgmės lygį odoje. Erškėtuogių aliejus – tai ypač gydantis ir maitinantis serumo ingredientas.

**ETERINIAI ALIEJAI**

LEVANDŲ ALIEJUS

Išgaunamas garinio distiliavimo būdu iš žiedais nusėtų augalo viršūnėlių, šis aliejus ramina ir atkuria odą. Levandų aliejus – tai vienas iš visapusiškiausių eterinių aliejų, nes jame gausu priešuždegiminių, antibakterinių, raminančių ir gydančių savybių. Mes levandų aliejų naudojame odą atkuriančiame serume dėl jo gydančių savybių.

INDONEZIJOS SANTALŲ ALIEJUS

Šis mediena kvepiantis aliejus išgaunamas iš visžalio santalo medžio. Mes naudojame Indonezijos santalų aliejų, nes jie auginami prižiūrimose plantacijose, kuriose medžiai atsodinami, taip užtikrinant tvarumą. Santalų aliejų naudojame odą atkuriančiame serume, nes jis drėkina ir stangrina odą, o be to ir kvepia nuostabiai!

SUSIJUSIOS PREKĖS:

Close