Close
                                                                                 

Natūralus veido prausiklis su rožėmis

Šiuo metu neturime

9,10 €

Sudėtis: kaolino molis, kokosų pieno milteliai, avižos, rožių milteliai, greipfrutų eterinis aliejus, grynas rožių aliejus.

Kiekis: 30g

Sumaišius su vandeniu, šie grūdeliai tampa švelniu veido odos prausikliu, puikiai tinkančiu tiems, kas ieško muilo neturinčios alternatyvos. Šie grūdeliai yra įvairiapusiai, švelnūs ir atgaivinantys. Pripildytas smulkiai sumaltų augalų miltelių, valančių molių ir eterinių aliejų, šis veido prausiklis palieka odą švarią, lygią ir atgaivintą.

Odą raminančios rožės ir avižos kartu su kaolinu švelniai nuvalo ir nušveičia odą, o kokoso pieno milteliai ją minkština ir drėkina. Lašelis greipfrutų aliejaus padeda stangrinti ir pagyvinti odą, palikdamas ją švytinčią ir spindinčią.

Pasemkite vieną arbatinį šaukštelį grūdelių ir supilkite juos į delną. Įlašinkite kelis lašus vandens ir maišykite delne tol, kol susidarys pieno baltumo pasta. Ją švelniai įmasažuokite į veido odą. Jeigu norite giluminio odos valymo, palikite prausiklį kelioms minutėms, o tuomet švelniai masažuodami nuplaukite naudodami šiltą, sušlapintą rankšluostį arba veidui skirtą plaušinę.

Grūdelius taip pat galima naudoti kasdieniam veido prausimui. Švelniai įmasažuokite pastą į veido odą ir iškart ją nuplaukite naudodami šiltą, sušlapintą rankšluostį arba veidui skirtą plaušinę.

Tapšnodami nusausinkite veidą, užverkite poras ir veido odos priežiūros procedūrą užbaikite palepindami odą mėgstamiausiu organiniu 'ku.tis serumu.

Prausiklių gamyboje nenaudojami nereikalingų užpildų. Kiekvienas odos priežiūros produkte esantis ingredientas turi aiškią paskirtį – atgaivinti, apsaugoti ir maitinti jūsų odą.

**MOLIAI**

KAOLINAS

Šis ingredientas sudaro veido prausimui / šveitimui skirtų grūdelių pagrindą. Šie smulkūs balti milteliai – tai vienas iš švelniausių molių, todėl puikiai tinka jautriai odai. Kaolinas švelniai ištraukia ir pašalina odos nešvarumus, palikdamas ją švarią, tačiau išsaugodamas natūraliai odos išskiriamus riebalus.

**ŠVEITIKLIAI**

ORGANINĖS AVIŽOS

Nereikia odos trinti iki raudonumo naudojant šiurkščius šveitiklius. Avižos gali padėti iš odos išvalyti per dieną susikaupusius toksinus ir pašalinti negyvas odos ląsteles. Ši gamtos dovana taip pat padeda nuraminti odą ir palieka ją lygią ir švytinčią.

**AUGALŲ MILTELIAI**

ROŽIŲ ŽIEDLAPIŲ MILTELIAI

Šiuos smulkiai sumaltus rožių žiedlapių miltelius sudaro ne tik visa gėlė, bet ir ypač naudingas jos aliejus. Nustatyta, jog rožės turi pusiausvyrą atkuriančių savybių – reguliuoja natūralių odos riebalų gamybą, o taip pat mažina paraudimą ir ramina sudirgusią odą.

KOKOSŲ PIENO MILTELIAI

Organiniai kokosų pieno milteliai drėkina ir minkština odą, o taip pat pasižymi priešuždegiminėmis savybėmis ir padeda nuraminti sudirgusią arba uždegimo paveiktą odą.

**ETERINIAI ALIEJAI**

GRYNAS ROŽIŲ ALIEJUS

Mūsų tiekėjai distiliavimo procese naudoja rožių žiedlapius, nuo kurių dar nenudžiūvusi ryto rasa, kad sukurtų gryną aliejų, skirta ypatingiems ir aukštos kokybės produktams gaminti. Grynas rožių aliejus puikiai tinka sausai, brandžiai, sudirgusiai ir / arba paraudusiai odai, todėl yra naudojamas mūsų odą raminančiuose grūdeliuose.

GREIPFRUTŲ ALIEJUS

Gaivinantis ir stangrinantis šalto spaudimo būdu iš prinokusių vaisių žievelių spaudžiamas aliejus. Greipfrutų aliejus gerina apytaka ir padeda sumažinti poras.

SUSIJUSIOS PREKĖS:

Close