Close
                                                                                 

Natūralus veido prausiklis su žaliąja arbata ir citrina

Šiuo metu neturime

9,10 €

Sudėtis: kaolino molis, bentonito molis, smulkiai sumaltos avižos, žaliosios arbatos milteliai ir citrinų eterinis aliejus.

Kiekis: 30g

Sumaišius su vandeniu, šie grūdeliai tampa švelniu veido odos prausikliu, puikiai tinkančiu tiems, kas ieško muilo neturinčios alternatyvos. Šie grūdeliai yra įvairiapusiai, švelnūs ir atgaivinantys. Pripildytas smulkiai sumaltų augalų miltelių, valančių molių ir eterinių aliejų, šis veido prausiklis palieka odą švarią, lygią ir atgaivintą. Gaivinanti citrina ir detoksikuojantis bentonito molis pašalina nešvarumus, tačiau išsaugo natūraliai odos išskiriamus riebalus. Šie grūdeliai puikiai tinka norint atgaivinti vangią veido odą, nes juose gausu švelniai šveičiančių avižų, gaivinančio citrinų aliejaus ir antioksiduojančios žaliosios arbatos.

Pasemkite vieną arbatinį šaukštelį grūdelių ir supilkite juos į delną. Įlašinkite kelis lašus vandens ir maišykite delne tol, kol susidarys pieno baltumo pasta. Ją švelniai įmasažuokite į veido odą. Jeigu norite giluminio odos valymo, palikite prausiklį kelioms minutėms, o tuomet švelniai masažuodami nuplaukite naudodami šiltą, sušlapintą rankšluostį arba veidui skirtą plaušinę.

Grūdelius taip pat galima naudoti kasdieniam veido prausimui. Švelniai įmasažuokite pastą į veido odą ir iškart ją nuplaukite naudodami šiltą, sušlapintą rankšluostį arba veidui skirtą plaušinę.

Tapšnodami nusausinkite veidą, užverkite poras ir veido odos priežiūros procedūrą užbaikite palepindami odą mėgstamiausiu organiniu 'ku.tis serumu.

Prausiklių gamyboje nenaudojami nereikalingų užpildų. Kiekvienas odos priežiūros produkte esantis ingredientas turi aiškią paskirtį – atgaivinti, apsaugoti ir maitinti jūsų odą.

**MOLIAI**

KAOLINAS

Šis ingredientas sudaro veido prausimui / šveitimui skirtų grūdelių pagrindą. Šie smulkūs balti milteliai – tai vienas iš švelniausių molių, todėl puikiai tinka jautriai odai. Kaolinas švelniai ištraukia ir pašalina odos nešvarumus, palikdamas ją švarią, tačiau išsaugodamas natūraliai odos išskiriamus riebalus.

BENTONITAS

Naudojamas detoksikuojančiuose grūdeliuose, šis molis perkelia odos valymą į kitą lygį. Bentonito molis ne tik atveria ir išvalo užsikimšusias poras, bet taip pat gydo bei regeneruoja odą.

**ŠVEITIKLIAI**

NATŪRALIOS AVIŽOS

Nereikia odos trinti iki raudonumo naudojant šiurkščius šveitiklius. Avižos gali padėti iš odos išvalyti per dieną susikaupusius toksinus ir pašalinti negyvas odos ląsteles. Ši gamtos dovana taip pat padeda nuraminti odą ir palieka ją lygią ir švytinčią.

**AUGALŲ MILTELIAI**

ŽALIOSIOS ARBATOS MILTELIAI

Žaliojoje arbatoje yra veiksmingų antioksidantų, kurie padeda kovoti su laisvųjų radikalų sukeltais pažeidimais. Žalioji arbata taip pat turi stiprų priešuždegiminį poveikį.

**ETERINIAI ALIEJAI**

CITRINŲ ALIEJUS

Šis gaivinantis aliejus gaunamas šalto spaudimo būdu spaudžiant beveik prinokusių vaisių žievelę. Citrinų aliejus yra ypač gaivinantis, tonizuojantis ir skaidrinantis odą.

SUSIJUSIOS PREKĖS:

Close