Close
                                                                                 

Džiovintos žolelės 

Visos žolelės jau 30 metų auginamos ir džiovinamos su meile savo reikmėms. Tačiau norime jomis pasidalinti ir su Jumis - mūsų žolelių būsimais pirkėjais. Mes žoleles naudojame įvairiausiai: arbatai, prieskoniams, vonioms, pirčiai, darome pagalvėles. Žolelių panaudojimų būdai yra labai skirtingi ir kiekvienas žmogus naudoja kiekvieną žolelę visiš...

Visos žolelės jau 30 metų auginamos ir džiovinamos su meile savo reikmėms. Tačiau norime jomis pasidalinti ir su Jumis - mūsų žolelių būsimais pirkėjais. Mes žoleles naudojame įvairiausiai: arbatai, prieskoniams, vonioms, pirčiai, darome pagalvėles. Žolelių panaudojimų būdai yra labai skirtingi ir kiekvienas žmogus naudoja kiekvieną žolelę visiškai skirtingiems poreikiams. Dalį žolelių ir lapų fermentuojame išgaudami labai malonius skonius ir kvapus. Ar daug kas gali pasigirti ragavęs fermentuoto graikiško riešutmedžio lapų arbatos, arba fermentuotos siauralapio gauromečio arbatos su jo žiedeliais? 

Todėl maloniai kviečiame įsigyti galbūt Jūsų iki šiol nenaudotų žolelių ir įvertinti nuostabių augalų augančių Labanoro girios apsuptyje savybes.

MVT pažymėjimo Nr. 43MT SPP-159 2019 10 07 

Plačiau
Rodoma 1 - 18 iš 49 prekių
Rodoma 1 - 18 iš 49 prekių
Close