Close
                                                                                 

Apmokėjimai

Elektroninėje parduotuvėje viskasekologiska.lt galite atsiskaityti:

1. Išankstiniu pavedimu

Jūsų nurodytu elektroninio pašto adresu atsiunčiama sąskaita už prekes, kurioje nurodyti visi duomenys, reikalingi mokėjimui atlikti. Sąskaitą galima apmokėti banko poskyryje arba pasinaudojus elektroninės bankininkystės paslauga. Atlikdami mokėjimą, mokėjimo paskirtyje prašome nurodyti sąskaitos arba užsakymo numerį (rasite sąskaitoje).

Mūsų banko sąskaita: "Paysera LT": A/S: LT643500010005659801

bankinis pervedimas


2. Internetu (elektronine bankininkyste)

Pasirinkę šį atsiskaitymo būdą ir savo banką, būsite nukreipti į elektroninės bankininkystės sistemą, kuri automatiškai suformuos ir paruoš mokėjimo dokumentą. Pasirašius mokėjimo dokumentą,  patvirtinimą, kad užsakymas apmokėtas gausime per kelias minutes ir iš karto pradėsime ruošti prekes išsiuntimui. Atsiskaitymo būdas visiškai saugus ir patikimas - mokėjimą atliekate ir prisijungimo duomenis įvedate ne mūsų parduotuvėje, o maksimaliai apsaugotoje savo banko internetinės bankininkystės sistemoje.  
seb bank  swed bank    nordea bankas     danske.png    medicinos bankas  DNB bankasbankas Citadele  siauliu_bankas.png


3. Kitos apmokėjimo sistemos

Už prekes galima atsiskaityti Lietuvos pašto ir paypost skyriuose, Lietuvos spaudos ir "NARVESEN" kioskuose, visuose perlas terminaluose bei banko skyriuose.  

mokijmas Lietuvos pašto skyriuje  narvesen kioskai  perlas.png   pervedimas per banko skyriu Juosteles tau


Close