Close
                                                                                 

PREKIŲ PRISTATYMAS

1. NEMOKAMAS prekių atsiėmimas Vilniuje užsakymams virš 15 Eur. Užsakytas ir apmokėtas prekes galite atsiimti nemokamai  viskasekologiska.lt biure , adresu UAB „AD NOVUM“,  Konstitucijos pr.12-220 (5 įėjimas), Vilnius.  Apie užsakymo atsiėmimą papildomai informuojame el. laišku, kai tik jis bus paruoštas.

2. Jūsų užsakytas prekes pristatys mūsų partneriai UAB „Baltic Post“. Įmonė UAB „Baltic Post“ yra antrinė Lietuvos pašto įmonė, kuri valdo prekės ženklą LP EXPRESS. LP EXPRESS – tai Lietuvos pašto prekės ženklas, su kuriuo vystoma kurjerių ir siuntų savitarnos terminalų veikla.

Visos prekės esančios www.viskasekologiska.lt elektroninėje parduotuvėje yra sandėliuojamos Vilniuje. Suformavus Jūsų pasirinktų produktų užsakymą, mūsų partneriai Jūsų prekes pristato per 2-3 darbo dienas.

Ilgametė patirtis ir profesionali komanda užtikrina greitą ir patikimą prekių pristatymą.

Pasirinkite Jums patogiausią pristatymo būdą:

Užsakytų prekių pristatymas į Jūsų pasirinktą LP Express terminalą (paštomatą) - 3,20 Eur

Užsakytų prekių pristatymas į namus visoje Lietuvoje per LP EXPRESS kurjerį - 5,00 Eur

Užsakytų prekių atsiėmimas bet kuriame iš daugiau kaip 700 Lietuvos pašto skyrių (PASLAUGA NETEIKIAMA)

lp express paštomatas

LP-EXpress-kurjeris.png

Prekės pristatomos į Jūsų pasirinktą terminalą (paštomatą). Šie terminalai yra daugumoje Lietuvos miestų, gyventojų labiausiai lankomose vietose, dažniausiai prie didžiųjų prekybos centrų. Visą LP Express terminalų tinklą matysite paspaudę nuorodą: terminalai

Prekes Lietuvos teritorijoje kurjeris Jums pristatys nurodytu adresu tiesiai į namus, darbą ar kitą Jums patogią vietą.

Atsiimkite siuntą su užsakytomis prekėmis Jums patogiu laiku pasirinktame Lietuvos pašto skyriuje.

Mums įdėjus siuntą Jūs el. paštu gaunate pranešimą, kad siunta išsiųsta. Kartu gaunate siuntos sekimo nuorodą. Per 2-3 d.d siuntai pasiekus Jūsų pasirinktą terminalą į savo mob. tel. gausite žinutę su PIN kodu, kurį įvesite atsiimant siuntinį.

Siuntos nurodytu adresu Lietuvoje pristatomos per 2-3 d.d. Į Kuršių Neriją pristatymas kainuoja papildomai 25 Eur.  Pristatymo dieną apie siuntos pristatymo laiką būsite informuotas skambučiu, SMS žinute arba el. paštu.

Siuntos pristatomos į artimiausią pašto skyrių per 4-7 d.d. nuo užsakymo pateikimo ir apmokėjimo. Kai Jūsų siunta bus pristatyta į artimiausią pašto skyrių, paštininkas Jūsų pašto dėžutėje paliks pranešimą. Atsiimti siuntą rekomenduojame per 15 dienų.

Gavus žinutę jog siunta jau pristatyta į Jūsų pasirinktą terminalą, reikės atvykus įvesti žinutėje parašytą PIN kodą, tuomet atsidarys durelės ir galėsite pasiimti savo prekę. Siunta LP Express terminale saugoma 3 dienas.

Kurjeriui pristačius siuntą turėkite asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (pasą, asmens tapatybės kortelę, naujo pavyzdžio vairuotojo pažymėjimą), nes prekės atiduodamos tik ant siuntos pakuotės nurodytam gavėjui arba Pirkėjo įgaliotam asmeniui jį nurodžius iš anksto.

Atsiimdami siuntą pašto skyriuje turėkite asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (pasą, asmens tapatybės kortelę, naujo pavyzdžio vairuotojo pažymėjimą), nes prekės atiduodamos tik ant siuntos pakuotės nurodytam gavėjui.

Prekės išsiunčiamos tik sumokėjus už prekes.

Pasirinkę apmokėjimo būdą grynais pinigais imamas papildomas 1,50 Eur mokestis (COD), kuris jau būna įtrauktas į sąskaitą, taip pat prekės pristatymo metu turėkite tikslią Jūsų užsakyme nurodytą grynųjų pinigų sumą.

Prekės išsiunčiamos tik sumokėjus už prekes.

Jei priimdami siuntą pastebite pakuotės pažeidimą, nedelsiant praneškite apie tai siuntą pristačiusiam paštininkui, kurjeriui ar LP Express terminalo taško darbuotojui ir paprašykite surašyti pakuotės pažeidimų aktą.

Priėmus užsakytą prekę ir pasirašius siuntos dokumente be pastabų, laikoma, kad siunta pristatyta tvarkingai.


Close