Close
                                                                                 

Prekių grąžinimas per 14 dienų

Internetinėje parduotuvėje „www.viskasekologiska.lt“ įsigytą prekę galite grąžinti per 14 kalendorinių dienų nuo prekės pristatymo dienos, jei internetu pirkta prekė Jums netiko ir taip pakeisti ją į kitą analogišką prekę arba susigrąžinti už prekę sumokėtus pinigus.

Pinigus už prekę Jums grąžinsime per 7 darbo dienas nuo prekės grąžinimo mums dienos.

 

PREKIŲ KEITIMO AR GRĄŽINIMO TVARKA

 

Nusprendę pakeisti arba grąžinti prekę, susisiekite su mumis elektroniniu paštu info@viskasekologiska.lt, ir mes jums atsiųsime prekių grąžinimo ar keitimo formą, kurią užpildę pristatykite kartu su grąžinama ar keičiama preke, bei prekės pirkimą įrodančiais dokumentais (PVM sąskaitą faktūrą), kuriuos pristatėme Jums kartu su preke arba atsiuntėme elektroniniu paštu.

Keičiamą arba grąžinamą prekę galite atsiųsti kurjeriu arba registruotu paštu.

(Transporto išlaidos prekių grąžinimui apmokamos siuntėjo sąskaita ir nekompensuojamos).

 

Keičiamos ar grąžinamos prekės turi atitikti šiuos kriterijus:

  • grąžinama prekė turi būti originalioje pakuotėje;
  •  grąžinama ne vėliau kaip 14 kalendorinių dienų;
  •  prekė turi būti nenaudota ir Pirkėjo nesugadinta;
  •  prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.);
  •  grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta.
  •  įstatymų numatyta tvarka Pardavėjas įsipareigoja grąžinti pinigus per 14 kalendorinių dienų, po to, kai yra patikrinama, kad prekė yra tinkamos būklės, t.y. nenustatyti pažeidimai, sugadinimai, nepakeistos detalės, yra visi įpakavimai, etiketės.

Dėmesio! Transporto išlaidos nei prekės keitimo, nei prekės grąžinimo atveju, nėra grąžinamos, todėl jei perkant turite kokių abejonių ar klausimų, kreipkitės į mus elektroniniu paštu info@viskasekologiska.lt arba tel.nr. +37065935090, mes mielai Jums padėsime.

 

Sudarydami šias prekių grąžinimo ir keitimo sąlygas, vadovavomės: 2001m. birželio 29d. LR Ūkio ministro įsakymu Nr.217 "Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo",Civiliniu kodeksu (Žin., 2000, Nr. 74-2262, Žin., 2011, Nr. 129-6108), Vartotojų teisių apsaugos įstatymu (Žin., 1994, Nr. 94-1833; 2007, Nr. 12-488) bei Ūkio ministro 2001-08-07 įsakymu Nr. 258 patvirtintos Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklės (Žin., 2001, Nr. 73-2583).


Close