Close
                                                                                 

APIE MUS

Žmonijos priklausomybė nuo plastiko kenkia mūsų planetai ir teršia mūsų vandenynus, taip pat kenkia aplinkai ir ekosistemoms.

Esame viena iš ekologiškų ir draugiškų aplinkai prekių  parduotuvių. Mūsų tikslas – skatinti sąmoningumą renkantis ir bent dalinai pakeisti mūsų įpročius.

Siūlome alternatyvas iš plastiko pagamintoms prekėms. Pabandykime keistis kartu:)

Natūrali kosmetika

Natūralūs dezodorantai pagaminti tik iš natūralių sudedamųjų dalių. Šie dezodorantai, kurių pagrindiniai ingredientai – natrio bikarbonatas, marantos šaknies milteliai ir kokosų aliejus, užtikrina ilgai trunkantį gaivumo jausmą ir, kitaip nei komerciniai dezodorantai, sudėtyje neturi nenatūralių ir kenksmingų medžiagų.  Natūralus kietasis kūno sviestas. Naudojama formulė, kupina taukmedžio sviesto, giliai drėkina ir maitina odą, o kokosų aliejus išlaiko kūno sviestą lengvą, purų ir greitai susigeriantį į odą. Šių dviejų turtingų sudedamųjų dalių derinys kartu su aukščiausios kokybės eterinių aliejų mišiniu – tai puikus būdas palepinti savo odą po sunkios darbo dienos ar išsimaudžius vonioje.

Šepetėliai ir šveistukai indams ir daržovėms

Kokoso arba agavos pluošto šveistukai ir šepetėliai -  aplinkai nekenksminga alternatyva buityje naudojamiems plastikiniams šveistukams ir kempinėms iš poliuretano. Kokoso arba agavos pluošto šveistukai ir šepetėliai – tai 100% natūralus organiškas, suyrantis produktas.  Kokoso arba agavos pluošto šveistukai ir šepetėliai ekologiškas ir tausojantis pasirinkimas. Puikiai tinka vaisių, daržovių bei indų plovimui. Paprasta, patogu, ekologiška!

Tinkliniai krepšiai ir maišeliai - ekologiška, patogu, stilinga

Kiekvieną dieną visame pasaulyje sunaudojama tūkstančiai plastikinių tinklelių ir maišelių. Nors jie dažnai suplyšta dar nespėjus grįžti į namus, tokie maišeliai tapo neatskiriama apsipirkimo maisto prekių parduotuvėje dalimi.

Plastikinius maišelius naudojame tik kelias minute, o tada apie juos pamirštame, tikėdamiesi, kad jie galiausiai bus perdirbti. Deja, Europoje perdirbama tik 30% plastiko atliekų. Likusios atliekos būna skirtos energijai išgauti, keliauja į sąvartynus arba atsiduria jūrose ir vandenynuose.

Kiekvieną minutę į vandenyną patenka pilnas sunkvežimis plastiko. Žvejybos tinklai ir vienkartiniai plastikiniai produktai, kuriuos naudojame kasdieniame gyvenime, sudaro 70% atliekų randamų paplūdimiuose. Vien 2017 m. visame pasaulyje buvo pagaminta daugiau nei 275 milijardai plastikinių maišelių, iš kurių tik 1% buvo perdirbtas teisingai.

Laimei, vienkartiniai tinkleliai ir maišeliai gali būti pakeisti daugkartinio naudojimo, maišeliais, pagamintais iš natūralios medvilnės..

Kartu mes galime apsaugoti aplinką ir sumažinti atliekų kiekį.

Vietoje plastikinių šiaudelių – rinkimės ekologiškus natūralaus kviečių šiaudo, bambukinius, popierinius, metalinius (nerūdijančio plieno) šiaudelius ar unikalaus dizaino stiklinius šiaudelius

Turime platų pasirinkimą, kuo galime pakeisti plastikinius šiaudelius: natūralaus kviečių šiaudo šiaudeliai, bambukiniai šiaudeliai, popieriniai šiaudeliai, stikliniai bei metaliniai (nerūdijančio plieno) šiaudeliai. Visi šie šiaudeliai puikiai tinka vakarėliams, vaikų šventėms, iškyloms, jaukiems vakarams. Šiaudeliai gali būti puikus sprendimas restoranams, kavinėms, viešbučiams ir įvairiems renginiams Tiek natūralaus kviečių šiaudo tiek bambukiniai šiaudeliai bus kiekvienas originalios išvaizdos, kadangi pagaminti iš natūralios žaliavos. Gamtoje retai sutiksime vienodos išvaizdos augalus. Stikliniai šiaudeliai pagaminti iš aukštos kokybės boro silikatinio stiklo, kuris yra atsparus lūžiams. Pasirinkę organiškus ir ekologiškus šiaudelius kiekvienas iš mūsų skatins didesnę atsakomybę prieš mūsų Žemę.

Puikiai iškyloms tinkantys stalo įrankiai iš bambuko 

Susiruošėte į iškylą gamtoje, vykstate į kelionę – pasinaudokite mūsų pasiūlymu ir įsigykite bambukinių stalo įrankių komplektą. Lengvas, nedaug vietos užimantis bambukinių stalo įrankių rinkinys, galima naudoti tikrai ne vieną kartą. Ekologiški bambukiniai stalo įrankiai turi atsirasti kiekvieno, mylinčio gamtą piliečio kuprinėje.

Atsisakykime plastiko – suteikime ŽEMEI šansą!

Ekologiškos valymo priemonės

Ekologiškas kalkių nuosėdų valiklis puikiai tinka kalkių nuosėdų šalinimui indaplovėse, skalbimo mašinose, elektriniuose virduliuose, kavos aparatuose ir tualetuose ir gali būti naudojamas reguliariai jų priežiūrai. „OX“ ir "Puer" – efektyvūs ekologiški deguoniniai dėmių valikliai naudojami vamzdžiams, kriauklėms, vonioms, dušo kabinoms ir tualetams valyti. Ekologiški valikliai „Bica“ ir "Bika" - universalūs, ekologiški valikliai, šalinantis blogą kvapą. Šie valikliai turi begalę paskirčių, nes juos galima naudoti valymui, skalbimui, rankų darbo kosmetikos priemonių gamybai, kūrybiniams darbeliams su vaikais, naminių gyvūnų priežiūrai ir dar daugiau. Ekologiškas vonios kambario ir nuosėdų valiklis idealiai tinka vonios kambariui ir bet kokiems paviršiams, ant kurių gali kauptis kalkių nuosėdos, valyti. Virtuvės ir riebalų valiklis– veiksmingą ir nekenksmingą virtuvės valiklis. Ekologiškas universalus valiklis tinka langams ir dideliems paviršiams valyti. Tai puikus pasirinkimas visiems kitiems valymo darbams jūsų namuose. Ekologiškas indų ploviklis, kuriame nėra kenksmingų medžiagų, fosfatų, baliklių, formaldehido, amonio sulfato ir dažiklių. Ekologiškas skalbimo gelis be dažiklių, sintetinių kvapiųjų medžiagų ir potencialiai kenksmingų ingredientų.


Close