Close
                                                                                 

APIE MUS

Žmonijos priklausomybė nuo plastiko kenkia mūsų planetai ir teršia mūsų vandenynus, taip pat kenkia aplinkai ir ekosistemoms.

Esame viena iš ekologiškų ir draugiškų aplinkai prekių  parduotuvių. Mūsų tikslas – skatinti sąmoningumą renkantis ir bent dalinai pakeisti mūsų įpročius.

Siūlome alternatyvas iš plastiko pagamintoms prekėms. Pabandykime keistis kartu:)

Natūrali kosmetika

Natūralūs dezodorantai pagaminti tik iš natūralių sudedamųjų dalių. Šie dezodorantai, kurių pagrindiniai ingredientai – natrio bikarbonatas, marantos šaknies milteliai ir kokosų aliejus, užtikrina ilgai trunkantį gaivumo jausmą ir, kitaip nei komerciniai dezodorantai, sudėtyje neturi nenatūralių ir kenksmingų medžiagų.  Natūralus kietasis kūno sviestas. Naudojama formulė, kupina taukmedžio sviesto, giliai drėkina ir maitina odą, o kokosų aliejus išlaiko kūno sviestą lengvą, purų ir greitai susigeriantį į odą. Šių dviejų turtingų sudedamųjų dalių derinys kartu su aukščiausios kokybės eterinių aliejų mišiniu – tai puikus būdas palepinti savo odą po sunkios darbo dienos ar išsimaudžius vonioje.

Šepetėliai ir šveistukai indams ir daržovėms

Kokoso arba agavos pluošto šveistukai ir šepetėliai -  aplinkai nekenksminga alternatyva buityje naudojamiems plastikiniams šveistukams ir kempinėms iš poliuretano. Kokoso arba agavos pluošto šveistukai ir šepetėliai – tai 100% natūralus organiškas, suyrantis produktas.  Kokoso arba agavos pluošto šveistukai ir šepetėliai ekologiškas ir tausojantis pasirinkimas. Puikiai tinka vaisių, daržovių bei indų plovimui. Paprasta, patogu, ekologiška!

Tinkliniai krepšiai ir maišeliai - ekologiška, patogu, stilinga

Kiekvieną dieną visame pasaulyje sunaudojama tūkstančiai plastikinių tinklelių ir maišelių. Nors jie dažnai suplyšta dar nespėjus grįžti į namus, tokie maišeliai tapo neatskiriama apsipirkimo maisto prekių parduotuvėje dalimi.

Plastikinius maišelius naudojame tik kelias minute, o tada apie juos pamirštame, tikėdamiesi, kad jie galiausiai bus perdirbti. Deja, Europoje perdirbama tik 30% plastiko atliekų. Likusios atliekos būna skirtos energijai išgauti, keliauja į sąvartynus arba atsiduria jūrose ir vandenynuose.

Kiekvieną minutę į vandenyną patenka pilnas sunkvežimis plastiko. Žvejybos tinklai ir vienkartiniai plastikiniai produktai, kuriuos naudojame kasdieniame gyvenime, sudaro 70% atliekų randamų paplūdimiuose. Vien 2017 m. visame pasaulyje buvo pagaminta daugiau nei 275 milijardai plastikinių maišelių, iš kurių tik 1% buvo perdirbtas teisingai.

Laimei, vienkartiniai tinkleliai ir maišeliai gali būti pakeisti daugkartinio naudojimo, maišeliais, pagamintais iš natūralios medvilnės..

Kartu mes galime apsaugoti aplinką ir sumažinti atliekų kiekį.

Vietoje plastikinių šiaudelių – rinkimės ekologiškus natūralaus kviečių šiaudo, bambukinius, popierinius, metalinius (nerūdijančio plieno) šiaudelius ar unikalaus dizaino stiklinius šiaudelius

Artėjant 2021 m., kuomet Europos Sąjungoje įsigalios draudimas naudoti šiaudelius pagamintus iš plastiko, mes siūlome alternatyvas – perspektyvius, organiškus ir ekologiškus šiaudelius.

 Turime išties platų pasirinkimą, kuo galime pakeisti plastikinius šiaudelius: natūralaus kviečių šiaudo šiaudeliai, bambukiniai šiaudeliai, popieriniai šiaudeliai, stikliniai bei metaliniai (nerūdijančio plieno) šiaudeliai. Visi šie šiaudeliai puikiai tinka vakarėliams, vaikų šventėms, iškyloms, jaukiems vakarams. Šiaudeliai gali būti puikus sprendimas restoranams, kavinėms, viešbučiams ir įvairiems renginiams Tiek natūralaus kviečių šiaudo tiek bambukiniai šiaudeliai bus kiekvienas originalios išvaizdos, kadangi pagaminti iš natūralios žaliavos. Gamtoje retai sutiksime vienodos išvaizdos augalus. Stikliniai šiaudeliai pagaminti iš aukštos kokybės boro silikatinio stiklo, kuris yra atsparus lūžiams.

Pasirinkę organiškus ir ekologiškus šiaudelius kiekvienas iš mūsų skatins didesnę atsakomybę prieš mūsų Žemę.

Puikiai iškyloms tinkantys stalo įrankiai iš bambuko 

Susiruošėte į iškylą gamtoje, vykstate į kelionę – pasinaudokite mūsų pasiūlymu ir įsigykite bambukinių stalo įrankių komplektą. Lengvas, nedaug vietos užimantis bambukinių stalo įrankių rinkinys, galima naudoti tikrai ne vieną kartą. Ekologiški bambukiniai stalo įrankiai turi atsirasti kiekvieno, mylinčio gamtą piliečio kuprinėje.

Atsisakykime plastiko – suteikime ŽEMEI šansą!

Svaiginantys skoniai ir aromatai iš Labanoro girios

Taip pat kviečiame Jus į Labanoro girią. Labanoro girios pievose surinktos  ir ekologiškame ūkyje užaugintos kvapniosios žolelės atkurs Jūsų ryšį su gamta. Mėgaukitės įvairių kvapų voniomis, arbatomis, inhaliacijomis. Čiobrelis, gaurometis, medetkos, graikinis riešutmedis, putino uogos, juozažolė – visos žolės kruopščiai surinktos ir išdžiovintos namų sąlygomis, be jokių priemaišų.

 


Close