Close
                                                                                 

APIE MUS

Žmonijos priklausomybė nuo plastiko kenkia mūsų planetai ir teršia mūsų vandenynus, taip pat kenkia aplinkai ir ekosistemoms.

Esame viena iš ekologiškų ir draugiškų aplinkai prekių  parduotuvių. Mūsų tikslas – skatinti sąmoningumą renkantis ir bent dalinai pakeisti mūsų įpročius.

Siūlome alternatyvas iš plastiko pagamintoms prekėms. Pabandykime keistis kartu:)

Tinkliniai pirkinių krepšiai ir maišeliai - ekologiška, patogu, stilinga

Kiekvieną dieną visame pasaulyje sunaudojama tūkstančiai plastikinių tinklelių ir maišelių. Nors jie dažnai suplyšta dar nespėjus grįžti į namus, tokie maišeliai tapo neatskiriama apsipirkimo maisto prekių parduotuvėje dalimi.

Plastikinius maišelius naudojame tik kelias minute, o tada apie juos pamirštame, tikėdamiesi, kad jie galiausiai bus perdirbti. Deja, Europoje perdirbama tik 30% plastiko atliekų. Likusios atliekos būna skirtos energijai išgauti, keliauja į sąvartynus arba atsiduria jūrose ir vandenynuose.

Kiekvieną minutę į vandenyną patenka pilnas sunkvežimis plastiko. Žvejybos tinklai ir vienkartiniai plastikiniai produktai, kuriuos naudojame kasdieniame gyvenime, sudaro 70% atliekų randamų paplūdimiuose. Vien 2017 m. visame pasaulyje buvo pagaminta daugiau nei 275 milijardai plastikinių maišelių, iš kurių tik 1% buvo perdirbtas teisingai.

Laimei, vienkartiniai tinkleliai ir maišeliai gali būti pakeisti daugkartinio naudojimo, maišeliais, pagamintais iš natūralios medvilnės..

Kartu mes galime apsaugoti aplinką ir sumažinti atliekų kiekį.

Vietoje plastikinių šiaudelių – rinkimės ekologiškus natūralaus kviečių šiaudo, bambukinius, popierinius šiaudelius ar unikalaus dizaino stiklinius šiaudelius

Artėjant 2021 m., kuomet Europos Sąjungoje įsigalios draudimas naudoti šiaudelius pagamintus iš plastiko, mes siūlome alternatyvas – perspektyvius, organiškus ir ekologiškus šiaudelius.

 Turime išties platų pasirinkimą, kuo galime pakeisti plastikinius šiaudelius: natūralaus kviečių šiaudo šiaudeliai, bambukiniai šiaudeliai, popieriniai šiaudeliai, stikliniai šiaudeliai. Visi šie šiaudeliai puikiai tinka vakarėliams, vaikų šventėms, iškyloms, jaukiems vakarams. Šiaudeliai gali būti puikus sprendimas restoranams, kavinėms, viešbučiams ir įvairiems renginiams Tiek natūralaus kviečių šiaudo tiek bambukiniai šiaudeliai bus kiekvienas originalios išvaizdos, kadangi pagaminti iš natūralios žaliavos. Gamtoje retai sutiksime vienodos išvaizdos augalus. Stikliniai šiaudeliai pagaminti iš aukštos kokybės boro silikatinio stiklo, kuris yra atsparus lūžiams.

Pasirinkę organiškus ir ekologiškus šiaudelius kiekvienas iš mūsų skatins didesnę atsakomybę prieš mūsų Žemę.

Maisto vyniojimui skirtos daugkartinio naudojimo servetėlės dengtos vašku

Produktų laikymui, pervežimui tikrai nebūtinai turime naudoti plastikinę plėvelę.

Mūsų alternatyva – tai vašku dengtos daugkartinio naudojimo servetėlės. Servetėles galima naudoti daugybę kartų, tereikia jas išplauti su muilu ir šaltu vandeniu kriauklėje ir išdžiovinti, o tada galite jas naudoti dar ir dar kartą. Servetėlės turėtų būti tinkamos naudojimui apie metus, o vėliau kompostuojamos.

Maloniai kvepiančios vašku servetėlės, sužadins apetitą ir jūsų vaikui –užkandžius tiesiog įvyniokite į spalvingą ir kvapnią servetėlę.

Turime pasiūlymą veganams – tai ryžių sėlenų vašku dengtos servetėlės.

Servetėlės gaminamos rankomi Škotijoje, Airšyro pakrantėje. Servetėlių gamyboje naudojamas ekologiškas Škotijos bičių vaškas arba ryžių sėlenų vaškas - natūralus šalutinis ryžių gamybos produktas.

Puikiai iškyloms tinkantys stalo įrankiai iš bambuko 

Susiruošėte į iškylą gamtoje, vykstate į kelionę – pasinaudokite mūsų pasiūlymu ir įsigykite bambukinių stalo įrankių komplektą. Lengvas, nedaug vietos užimantis bambukinių stalo įrankių rinkinys, galima naudoti tikrai ne vieną kartą. Ekologiški bambukiniai stalo įrankiai turi atsirasti kiekvieno, mylinčio gamtą piliečio kuprinėje.

Atsisakykime plastiko – suteikime ŽEMEI šansą!

Svaiginantys skoniai ir aromatai iš Labanoro girios

Taip pat kviečiame Jus į Labanoro girią. Labanoro girios pievose surinktos  ir ekologiškame ūkyje užaugintos kvapniosios žolelės atkurs Jūsų ryšį su gamta. Mėgaukitės įvairių kvapų voniomis, arbatomis, inhaliacijomis. Čiobrelis, gaurometis, medetkos, graikinis riešutmedis, putino uogos, juozažolė – visos žolės kruopščiai surinktos ir išdžiovintos namų sąlygomis, be jokių priemaišų.

 


Close