Close
                                                                                 

Ekologiškų Terra Gaia eterinių aliejų mišinys „Focus & Inspiration“ ir difuzorius (rinkinys)

Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!

12,59 €

Rinkinį sudaro: metalinis difuzorius su Himalajų druska, ekologiškų eterinių aliejų mišinys „Focus & Inspiration“ (10 ml).

Eterinių aliejų difuzorius – tai patogus ir stilingas būdas mėgautis eterinių aliejų nauda čia ir dabar.

Jis visada bus po ranka ir parengtas naudoti.

Ekologiškų eterinių aliejų mišinys „Focus & Inspiration“

Mišinyje yra rozmarinų ir citrinžolės aliejų. Rozmarino aliejus gerina atmintį ir susikaupimą, o tuo tarpu citrinžolės aliejus turi raminantį poveikį bei mažina stresą. Sujungus šių aliejų galią, gaunamas mišinys, kuris padeda aštrinti protą ir gerinti susikaupimą. 

Gaivus ir gerinantis nuotaiką

Šio mišinio aromatas padeda mintims nenuklysti nuo užduoties ir palaiko aukštą jūsų energijos lygį. Puikiai tinka naudoti atliekant sudėtingus, dėmesio reikalaujančius projektus arba imantis kūrybinių užduočių. Nesvarbu, ar ruošiatės egzaminui, rašote rašinį arba pradeda naują projektą, šis mišinys padės išlikti susikaupus ir rasti įkvėpimo.

Tausoja aplinką

Šis eterinių aliejų difuzorius mažiau kenkia aplinkai, kadangi eterinių aliejų skiedimui naudojama Himalajų druska. Himalajų druskos naudojimas aliejams skiesti taip pat leidžia patirti druskos inhaliacijos naudą. Norėdami pakeisti aliejų, tiesiog išberkite difuzoriuje esančią druską ir įberkite naujos druskos bei įlašinkite aliejaus. Panaudotą druską galite naudoti pakartotinai kaip aromatinį difuzorių arba vonios druską (jei aliejus tam tinkamas). 

Ekologiški ir aukštos kokybės produktai

Šis mišinys pagamintas iš aukštos kokybės, 100 % ekologiškų eterinių aliejų, išgautų tvariai ir pagamintų tausojant aplinką. Mišinys sukurtas kruopščiai, kad padėtų kūnui, sielai ir bendrai savijautai. 

Ekologiškumo patvirtinimas

Ekologiškų eterinių aliejų mišinys „Focus & Inspiration“ pažymėtas Ecogarantie ženklu.

Visi ingredientai yra natūralios kilmės, draugiški mūsų planetai ir nekenksmingi nuotekoms.

Tai vienas griežčiausių ir nepriklausomų sertifikatų, todėl visi, įsigiję prekę, pažymėta šiuo ženklu, gali būti tikri, jog ji atitinka griežčiausius reikalavimus.

Naudojimas

Atidarykite difuzorių ir įlašinkite 5-10 lašų eterinio aliejaus. Mėgaukitės eterinių aliejų nauda. 

Sudėtis

Ekologiškų eterinių aliejų mišinys „Focus & Inspiration: Rozmarinų (Rosmarinus Officinalis) lapų aliejus Citrinžolės (Cymbopogon Flexuosus) lapų aliejus, Citralis*, Limonenas*, Geraniolis* (* natūralios kilmės)

 Difuzorius su himalajų druska: aluminis, 100 % himalajų druska

SUSIJUSIOS PREKĖS:

Close