Close
                                                                                 

Tinklinis pirkinių krepšys su ilgomis rankenomis (Charcoal)

7,99 €

Matmenys: ~45x35cm

Spalva: tamsiai pilka

Sudėtis: 100% medvilnė (pagal GOTS standartus)

Rekomenduojamas svoris: iki 10kg

Tinklinis krepšys gali praversti nešant pirkinius ir kitus daiktus. Pagamintas iš natūralios medvilnės. Šio tinklinio maišelio rankenos – ilgos.

Kodėl verta rinktis natūralią medvilnę?

  •          Natūrali medvilnė auginama  ekologiškuose ūkiuose, kuriuose maistui ir medvilnei taikomos griežtos taisyklės (nuo sėklų iki audinio gamybos, įskaitant siuvimą). Toksinių cheminių medžiagų naudojimas sodinimo ir gamybos metu yra griežtai draudžiamas, nes šios medžiagos kenkia darbuotojams ir aplinkai. Genetiškai modifikuoti organizmai taip pat draudžiami.
  •          Audiniai pagaminti iš natūralios medvilnės nesukelia alergijos.
  •          Priešingai nei sintetiniai audiniai (poliesteris, multinas), natūrali medvilnė skalbimo metu neskleidžia plastiko mikropluošto dalelių. Kadangi nuotekų valymo įrenginiai nesugeba pašalinti visų šių plastiko dalelių, jos patenka į upes ir jūras, taip užteršdamos vandenį ir dirvožemį, darydamos žalą gyvūnams ir galiausiai atsidurdamos mūsų lėkštėse.

Sertifikatas

Natūrali medvilnė, iš kurios ir pagamintas Jūsų maišelis, buvo užauginta, pagaminta ir patvirtinta atsižvelgiant į tarptautinės organizacijos GOTS (Global Organic Textile Standard) standartus. Šie standartai apibrėžia metodus susijusius su medvilnės auginimu, derliaus nuėmimu ir audinių bei kitų tekstilės produktų tokių kaip spalvos, siūlai ir sagos gamyba, tuo pačiu metu atsižvelgiant į darbuotojų socialines bei darbo sąlygas. 

Priežiūra: Skalbti 30° temperatūroje, geriausia naudojant švelnų skalbiklį. Nenaudokite audinių minkštiklio. Susitraukia iki 15%. Naudojant grįžta į pradinį dydį. 

Pasaulis, kuriame gyvename, yra sukurtas mūsų veiksmų ir kasdienių pasirinkimų. Kiekvienas sprendimas, kiekvienas poelgis apibrėžia tai, kaip mūsų pasaulis atrodys rytoj. Laisvė rinktis – tai mūsų atsakomybės už save ir už visą pasaulį išraiška. 

Visi žinos, jog jums rūpi ateitis, nes šis krepšys – tai tvarumo ir sąmoningumo simbolis. Vieno tinklinio krepšio užteks ilgam, o bėgant metams jis atstos šimtus, o gal net ir tūkstančius vienkartinių maišelių.

Visada galite rinktis.

Tai Jūsų pasirinkimas.

SUSIJUSIOS PREKĖS:

Close