Close
                                                                                 
Natūrali apvali plaušenės plaušinė (maža), 2 vnt. Išdidinti

Natūrali apvali plaušenės plaušinė (maža), 2 vnt.

3,99 €

Sudėtis: 100 % egiptinė plaušenė, 100 % medvilnės raištelis.

Matmenys: skersmuo 8 cm

Universali, natūrali plaušenės plaušinė minkštais šereliais. Tinka ir odos priežiūrai, ir namų valymui. Ši plaušinė – puikus pasirinkimas kraujotakos skatinimui, odos masažui, negyvų ląstelių šalinimui ir užsikimšusių porų valymui. Be to, ji gali būti naudojama net giliausių namų kampelių valymui. Šis produktas nėra chemiškai apdorotas ir gali būti kompostuojamas.

Apie šį produktą. Kaip jis veikia?

Mūsų plaušenės plaušinės pagamintos iš cilindrinės plaušenės (lot. Luffa cylindrica), kitaip žinomos egiptinio agurko vardu, vaisių. Sakoma, kad Egipto karalienė Kleopatra žinojo, jog plaušenė puikiai tinka ne tik skanių salotų, bet ir puikių kosmetikos reikmenų gamybai.

Prinokę plaušenės vaisiai primena agurką. Apdirbimo metu, vaisiai nulupami ir pamerkiami į vandenį, kad būtų pašalintos sėklos ir minkštimas, o liktų tik tvirtas pluoštas. Išdžiovinus ir išvalius šį pluoštą, jis tampa puikia natūralia kempine, plaušine, šveistuku ar kita naudinga priemone.

Nors sausa plaušenės plaušinė yra tvirta ir šiurkšti, sušlapinus ji suminkštėja ir padidėja. Dėl šios ypatingos savybės, plaušenė puikiai tinka švelniai veido odos priežiūrai. Plaušenė padeda pašalinti negyvas odos ląsteles, skatina kraujotaką ir atjaunina odą. Tai puiki alternatyva plastikinėms kempinėms.

Galima naudoti:

  •          kaip kosmetinį diskelį (veido odos šveitimui);
  •          masažui (maudantis ar mėgaujantis sauna);
  •          kruopščiam valymui (jungtims, čiaupams, maišytuvams ir kt.), kadangi plaušenės pluoštas gali pasiekti net sunkiausiai išvalomas vietas (neišvalomas net dantų šepetėliu).

Kaip naudoti plaušinę?

  • Po kiekvieno naudojimo gerai išskalaukite švariu karštu vandeniu.
  • Leiskite visiškai išdžiūti.
  • Laikykite sausoje vietoje (dėl drėgmės vonios kambaryje, gali pradėti augti pelėsis).
  • Reguliariai plaukite plaušinę karštu vandeniu, kad užkirstumėte kelią nepageidaujamų mikroorganizmų dauginimuisi.
  • Jeigu tinkamai rūpinsitės šia plaušine, ji tarnaus daugelį mėnesių.
  • Plaušenės pluoštas laikui bėgant iškrenta, o likusią dalį galima kompostuoti.

Kodėl egiptinė plaušenė tokia ypatinga?

Plaušenės, augančios Egipte, pluoštas – tankus, minkštas ir korėtas, todėl puikiai tinka kūno ir veido odos priežiūrai (masažui, odos šveitimui ar naudojimui saunoje). Nors galima įsigyti ir pigesnių plaušenės plaušinių, gabenamų iš Azijos (jų naudojimas gana paplitęs), azijinės plaušenės pluoštas ne toks tvirtas ir atsparus vandeniui bei, palyginus su egiptine plaušene, azijinės plaušenės produktai ne tokie švelnūs ir malonūs odai.

SUSIJUSIOS PREKĖS:

Close