Close
                                                                                 

Metalinis indelis kietajam plaukų šampūnui, balzamui ar kūno sviestui NATAVA

3,99 €

Kietasis plaukų šampūnasbalzamas plaukams arba kūno sviestas turi būti laikomi sausoje vietoje, tad siūlome metalinius indelius, skirtus šių gaminių laikymui. Indelis, pagamintas iš aliuminio, yra apvalios formos ir pritaikytas kietojo plaukų šampūno, balzamo ar kūno sviesto laikymui.

Matmenys: skermuo 8.5 cm, aukštis 3 cm.

Šis praktiškas indelis sukurtas būtent Natava kietiesiems šampūnamsbalzamams ir kūno sviestams

Kodėl verta rinktis būtent šį indelį?

  • Užtikrina ilgą jame laikomo produkto galiojimo laiką
  • Praktiškas kelionėse
  • Tausoja aplinką
  • Originalus dizainas
  • Lengvas

Namuose patogu kietąjį plaukų balzamąkietąjį plaukų šampūną ar kietąjį kūno sviestą laikyti sausoje vietoje ant vėdinamų grotelių. Šiam tikslui mes siūlome gražų ir praktišką metalinį indelį - muilinę. Jį galite naudoti ne tik namuose, bet ir kelionėse. Po panaudojimo šampūną nuskalaukite, leiskite jam išdžiūti ir tada įdėkite jį į mūsų indelį, kuriame yra iškilimai/iškyšos, kad šampūnas nepriliptų prie indelio dugno. Ant indelio esantis NATAVA logotipas (gyvenimo medis) indelį paverčia puikiu aksesuaru.

Naudojimas: Kietasis kūno sviestas į indelį gali būti įdėtas iš karto po naudojimo, o kietuosius šampūnus ir balzamus rekomenduojame nuskalauti vandeniu ir leisti jiems išdžiūti sausoje ir ventiliuojamoje vietoje prieš juos įdedant į indelį.

 

SUSIJUSIOS PREKĖS:

Close