Close
                                                                                 

Natūralus marulos aliejus plaukams NATAVA, 100 ml

Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!

17,99 €

Marulos (Afrikinio kietrio) aliejus tinka sausiems ir trapiems plaukams. Šis aliejus padeda prižiūrėti besišiaušiančius plaukus ir suskilinėjusius plaukų galiukus. Marulos aliejus taip pat suteikia apsaugą nuo saulės spindulių, ypač karštomis ir saulėtomis vasaros dienomis.

Sudėtis: Sclerocarya Birrea Seed Oil, Helianthus Annuus Seed Oil, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract.

Kiekis: 100 ml

Natūralios kilmės, COSMOS NATURAL sertifikuoti Ecocert Greenlife pagal COSMOS standartą NATAVA plaukų aliejai intensyviai regeneruoja plaukus, lygina jų struktūrą ir grąžina sveiką blizgesį. Natūralūs augaliniai aliejai yra vertingi ir nepakeičiami ingredientai. Dažniausiai jie gaunami mechaniškai spaudžiant sėklas ar aliejinius vaisius. Aukščiausios kokybės augaliniai aliejai gaminami „šaltu“ metodu, kai aliejaus apdorojimo metu temperatūra neviršija 50 °C, o tai labai svarbu natūralioms aliejų savybėms išlaikyti. 

Kodėl verta rinktis šį plaukų aliejų? 

  • Atsakingas žaliavų apdorojimas
  • Didelė aktyviųjų medžiagų koncentracija
  • Praktiškas įpakavimas
  • Ekologiškas, tausoja aplinką
  • Gerai įsigeria į odą
  • Originalus receptas

Natava plaukų aliejai yra praturtinti rozmarino ekstraktu - labai stipriu natūraliu antioksidantu, kuris saugo plaukus  ir atstato jų struktūrą. Aliejus taip pat gali būti naudojamas atskirai be papildomos priežiūros. Dėl stiklinės pipetės jį labai lengva užtepti. 

Aliejams suteiktas vertingas tarptautinis COSMOS NATURAL sertifikatas, liudijantis apie NATAVA aliejų kokybę ir teisingą gamybos procesą. 

100% natūralios kilmės, COSMOS NATURAL sertifikuota Ecocert Greenlife pagal COSMOS standartą. 

Unikalūs NATAVA aliejai – tai pačios gamtos koncentracija mažame praktiškame buteliuke. Gamta rūpinasi jumis, o jūs rūpinatės ja, naudodami mūsų ekologiškus produktus. 

Naudojimas: plaukų aliejus galite naudoti pagal savo poreikius ir fantaziją. Galite įmasažuoti kelis lašus į išsausėjusių plaukų galiukus, prieš plaunant plaukus pasidaryti aliejinį įvyniojimą arba naudoti aliejų kaip papildomą ingredientą namuose pasigamintoje plaukų kaukėje. 

SUSIJUSIOS PREKĖS:

Close