Close
                                                                                 
Natūtralus erškėtrožių kūno aliejus Išdidinti

Natūralus erškėtrožių kūno aliejus NATAVA, 100 ml

Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!

24,99 €

Erškėtrožių kūno aliejus pavargusiai ir sausai odai. Sudėtyje yra daug vitaminų, kurie suteikia elastingumo brandžiai odai ir suvienodina odos spalvą. Prisideda prie odos atnaujinimo, padeda pasirūpinti problematiška oda.

Kiekis: 100 ml

Sudėtis: Rosa Canina Fruit Oil, Helianthus Annuus Seed Oil, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract.

Gryni augaliniai aliejai yra laikomi vieni vertingiausių ir nepakeičiamų medžiagų. Įprastai jie išgaunami mechaniškai spaudžiant sėklas ar branduolius. Vertingiausi aliejai išgaunami naudojant „šaltąjį“ metodą, kai aliejaus temperatūra neviršija 50°C. Tai yra itin svarbu, norint išsaugoti natūralias aliejaus vertybes. Aliejai ne tik suteikia odai reikalingą apsaugą ir drėkinimą, bet ir pamaitina odą ir suteikia reikalingų vitaminų ir mineralų.

Kūno aliejus padeda atsipalaiduoti, atgaivinti ir regeneruoti odą. Juos galima naudoti masažų metu.

Augalinis aliejus yra laikomas viena vertingiausių ir nepakeičiamų medžiagų. Įprastai jis išgaunamas mechaniškai spaudžiant sėklas ar riebius vaisius. Vertingiausias aliejus išgaunamas naudojant „šaltąjį“ metodą, kai aliejaus temperatūra neviršija 50°C. Tai yra itin svarbu, norint išsaugoti natūralias aliejaus vertybes.

Kodėl verta rinktis būtent šį kūno aliejų?

  • Atsakingas žaliavų apdorojimas
  • Didelė aktyviųjų medžiagų koncentracija
  • Praktiškas įpakavimas
  • Ekologiškas, tausoja aplinką
  • Gerai įsigeria į odą
  • Originalus receptas

Aliejus yra praturtintas rozmarino ekstraktu, kuris yra itin veiksmingas natūralus antioksidantas. Rozmarino ekstraktas odą apsaugo, regeneruoja ir padeda suvienodinti odos spalvą. Aliejų lengva naudoti, dėl buteliukuose esančios stiklinės pipetės.

100% natūralios kilmės, COSMOS NATURAL sertifikuota Ecocert Greenlife pagal COSMOS standartą.

Unikalūs NATAVA aliejai yra pačios gamtos koncentracija mažame buteliuke. Gamta pasirūpina jumis ir jūs pasirūpinate ja, naudodami mūsų ekologiškus produktus.

Naudojimas: Aliejus rekomenduojame naudoti iškart po maudymosi duše ar vonioje, nes vandens suminkštinta oda aliejus sugeria geriau. Užsilašinkite kelis lašelius ant pirštų ir aliejų įmasažuokite į kūno odą sukamaisiais judesiais.

SUSIJUSIOS PREKĖS:

Close