Šis muilas, turintis unikalų gydomąjį poveikį odai, pasižymi įdomia istorija. Norime jums pristatyti rankų darbo muilą kilusį iš Sirijos miesto Aleppo ir laikomą seniausiu pasaulyje kieto pavidalo muilu. Kadangi jis pasižymi natūraliomis gydomosiomis ir drėkinamosiomis savybėmis, šis muilas yra be galo populiarus ir šiandien.
Apie šį produktą. Kaip jis veikia?
Rudai auksinės spalvos išorėje ir nuo šviesiai iki tamsiai žalios spalvos viduje, slidus ir specifinio žemiško kvapo – tai puikus šio ypatingo muilo, gaminamo tik iš natūralių sudedamųjų dalių, apibūdinimas. Jį Aleppo miesto muilo gamintojai jau beveik 4 000 metų gamina iš alyvuogių ir lauramedžio lapų aliejaus.
Alyvuogių aliejus pasižymi odą puoselėjančiomis ir drėkinančiomis savybėmis, o lauramedžio lapų aliejus valo, gydo ir ramina problematišką odą bei padeda susidoroti su įvairiomis odos ligomis (akne, egzema, bėrimais). Kuo daugiau lauramedžio lapų aliejaus, tuo stipresnis teigiamas poveikis.
Tačiau kartais lauramedžio lapų aliejus gali sukelti alerginę reakciją. Mūsų muilo sudėtyje yra 5 % lauramedžio lapų aliejaus, todėl jis puikiai tinka tiems, kurie nori labai švelnaus ir visiškai natūralaus muilo. Šis muilas taip pat puikia tinka kenčiantiems nuo odos ligų ir tokį muilą naudojantiems pirmą kartą, o ateityje besitikintiems išbandyti muilą, kurio sudėtyje yra daugiau lauramedžio lapų aliejaus.
Muilą laikykite sausoje vietoje. Palikus muilą drėgną ilgą laiką, ant jo paviršiaus susiformuoja gelis.
Kam jis naudojamas?
Dėl ypatingų jo savybių, šis 100 % natūralus Alepo muilas tinka naudoti visų tipų odai kiekvieną dieną. Muilą galite naudoti veidui, kūnui ar intymiai higienai. Šį muilą taip pat rekomenduojame naudoti plaukų priežiūrai, kadangi jis padeda susidoroti su tokiomis problemomis kaip pleiskanos (geriausia naudoti kartu su natūraliu rūgštiniu plaukų kondicionieriumi).
Kaip gaminamas seniausias žinomas pasaulio muilas?
Šio muilo sudėtinės dalys, o taip pat ir gamybos procesas, nesikeičia jau šimtmečius. Alyvuogių aliejus, lauramedžio lapų aliejus, vanduo ir natrio hidroksidas verdamas didžiuliuose katiluose. Tuomet tamsiai žalias muilo tirpalas išpilamas džiovinimui skirtame kambaryje ir ten paliekamas, kol sukietės. Galiausiai šis didžiulis muilo gabalas rankomis supjaustomas į kubelius ir paliekamas džiūti maždaug 6-9 mėnesius gerai vėdinamoje patalpoje.
Šis švelniai putojantis muilas buvo naudojamas tradicinių spa procedūrų metu Sirijoje, kilusių iš Romos laikų, kuomet ši teritorija buvo tapusi Romos provincija. Žinios apie Alepo muilo gamybą Europą pasiekė kryžiuočių pagalba, o netrukus jį pradėta ten eksportuoti. Alepo muilas įkvėpė Marselio muilo sukūrimą, tačiau šis negali jam prilygti, nes išskirtinis gaminimo procesas ir autentiškos sudedamosios dalys lemia unikalias Alepo muilo drėkinamąsias savybes.
Saugumas
Šiame muile naudojami tik tos sudėtinės dalys, kurios turi mažiausią neigiamą poveikį mūsų sveikatai ir planetai. Šiame muile nėra parabenų, konservantų, dirbtinių aromatų, dažų, nenatūralių aliejų ir gyvūninių riebalų. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Įpakavimas perdirbamas.