Close
                                                                                 
Natūrali ovalo formos plaušenės plaušinė Išdidinti

Natūrali ovalo formos plaušenės plaušinė

5,99 €

Sudėtis: 100 % egiptinė plaušenė ir 100 % medvilnės raištelis

Matmenys: 13,5 x 9 cm

Universalaus naudojimo egiptinės plaušenės plaušinė minkštais šereliais. Tinka ir odos priežiūrai, ir namų valymui. Plaušenės plaušinės tradiciškai naudojamos negyvų odos ląstelių šalinimui bei užsikimšusių porų valymui, tačiau mūsų plaušinė – taip pat yra puiki alternatyva plastikinėms indų plovimo kempinėms. Kiekviena plaušinė turi medvilninį raištelį, kad būtų galima ją pakabinti. Šis produktas nėra chemiškai apdorotas ir gali būti kompostuojamas.

Apie šį produktą. Kaip jis veikia?

Mūsų plaušenės plaušinės pagamintos iš cilindrinės plaušenės (lot. Luffa cylindrica), kitaip žinomos egiptinio agurko vardu, vaisių. Sakoma, kad Egipto karalienė Kleopatra žinojo, jog plaušenė puikiai tinka ne tik skanių salotų, bet ir puikių kosmetikos reikmenų gamybai.

Prinokę plaušenės vaisiai primena agurką. Apdirbimo metu, vaisiai nulupami ir pamerkiami į vandenį, kad būtų pašalintos sėklos ir minkštimas, o liktų tik tvirtas pluoštas. Išdžiovinus ir išvalius šį pluoštą, jis tampa puikia natūralia kempine, plaušine, šveistuku ar kita naudinga priemone.

Nors sausa plaušenės plaušinė yra tvirta ir šiurkšti, sušlapinus ji suminkštėja ir padidėja. Dėl šios ypatingos savybės, plaušenė – tai puikus pasirinkimas pavargusių raumenų masažui, švelniam veido odos šveitimui ir odos apsaugai nuo celiulito.

Galima naudoti:

  •          kūno prausimui;
  •          masažui (maudantis ar mėgaujantis sauna);
  •          indų plovimui arba kriauklių, vonios valymui.

Kaip naudoti plaušinę?

  • Po kiekvieno naudojimo gerai išskalaukite švariu karštu vandeniu.
  • Leiskite visiškai išdžiūti.
  • Laikykite sausoje vietoje (dėl drėgmės vonios kambaryje, gali pradėti augti pelėsis).
  • Reguliariai plaukite plaušinę karštu vandeniu, kad užkirstumėte kelią nepageidaujamų mikroorganizmų dauginimuisi.
  • Jeigu tinkamai rūpinsitės šia plaušine, ji tarnaus daugelį mėnesių.
  • Plaušenės pluoštas laikui bėgant iškrenta, o likusią dalį galima kompostuoti.

Kodėl egiptinė plaušenė tokia ypatinga?

Plaušenės, augančios Egipte, pluoštas – tankus, minkštas ir korėtas, todėl puikiai tinka kūno ir veido odos priežiūrai (masažui, odos šveitimui ar naudojimui saunoje). Nors galima įsigyti ir pigesnių plaušenės plaušinių, gabenamų iš Azijos (jų naudojimas gana paplitęs), azijinės plaušenės pluoštas ne toks tvirtas ir atsparus vandeniui bei, palyginus su egiptine plaušene, azijinės plaušenės produktai ne tokie švelnūs ir malonūs odai.

SUSIJUSIOS PREKĖS:

Close