Close
                                                                                 

Bambukiniai ausų krapštukai su natūralia medvilne Tierra Verde, 200 vnt.

3,99 €

Ekologiški ausų krapštukai pagaminti iš natūralios medvilnės ir bambuko, perdirbto popieriaus dėžutėje. Puiki tvari alternatyva įprastiems iš plastiko ir medvilnės pagamintiems ausų krapštukams. 200 vnt.

Sudėtis: 100 % natūrali medvilnė, tvariai auginamas bambukas.

Vienkartiniai plastikiniai ausų krapštukai sudaro didelę dalį atliekų, kurios teršia vandenynus ir pakrantes. Nors ausų krapštukai maži, jų naudojimo mastas – didžiulis, todėl daug šalių jau uždraudė arba ruošiasi uždrausti jų pardavimą. Mūsų siūlomi ausų krapštukai atitinka aukščiausius ekologijos bei patogumo vartotojui reikalavimus. Jie pagaminti iš 100 % natūralių medžiagų – natūraliai auginamos medvilnės ir bambuko, gaunamo iš tvarių šaltinių, todėl yra biologiškai skaidūs ir kompostuojami. Be to, šie ausų krapštukai yra ypač minkšti, o dėl bambukinio pagaliuko – nelūžta. Iš perdirbto popieriaus pagamintoje dėžutėje yra 200 ausų krapštukų.

Kodėl šie ausų krapštukai gaminami iš bambuko?

Bambukas – tai greičiausiai Žemėje augantis augalas. Be to, jame yra natūralių antibakterinių medžiagų, todėl auginant bambukus nereikia naudoti trąšų ar pesticidų. Nors popierius taip pat tvaresnis už plastiką, jis gaminamas iš medienos naudojant chemines medžiagas, o taip pat yra daug minkštesnis už bambuką ir gali sulinkti.

SUSIJUSIOS PREKĖS:

Close