Close
                                                                                 

Natūrali plaušenės plaušinė

5,99 €

Sudėtis: 100 % egiptinė plaušenė

Matmenys: 7x4 cm

Tvirtas ir šiurkštus plaušenės pluoštas puikiai tinka sukietėjusios odos priežiūrai. 

Plaušenės plaušinė patogiai telpa į ranką, yra ilgalaikė ir, kitaip nei plastikinės plaušinės, yra pagaminti iš natūralių ir kompostuojamų medžiagų.

Plaušenės plaušinės pagamintos iš cilindrinės plaušenės (lot. Luffa cylindrica), kitaip žinomos egiptinio agurko vardu, vaisių.

Sakoma, kad Egipto karalienė Kleopatra žinojo, jog plaušenė puikiai tinka ne tik skanių salotų, bet ir puikių kosmetikos reikmenų gamybai. Prinokę plaušenės vaisiai primena agurką. Apdirbimo metu, vaisiai nulupami ir pamerkiami į vandenį, kad būtų pašalintos sėklos ir minkštimas, o liktų tik tvirtas pluoštas. Išdžiovinus ir išvalius šį pluoštą, jis tampa puikia natūralia plaušine.

Nors sausa plaušenės plaušinė yra tvirta ir šiurkšti, sušlapinus ji suminkštėja ir padidėja. Dėl šios ypatingos savybės, plaušenė puikiai tinka odos priežiūrai, sukietėjusios odos (kulnų, alkūnių) šveitimui.

Naudojimas:

  • po kiekvieno naudojimo gerai išskalaukite švariu karštu vandeniu
  • leiskite visiškai išdžiūti
  • laikykite sausoje vietoje (dėl drėgmės vonios kambaryje, gali pradėti augti pelėsis)
  • reguliariai plaukite plaušinę karštu vandeniu, ypač jeigu ją naudojate kūno priežiūrai
  • jeigu tinkamai rūpinsitės šia plaušine, ji tarnaus daugelį mėnesių
  • plaušenės pluoštas laikui bėgant iškrenta, o likusią dalį galima kompostuoti

Kodėl egiptinė plaušenė tokia ypatinga?

Plaušenės, augančios Egipte, pluoštas – tankus, minkštas ir korėtas, todėl puikiai tinka odos ir veido priežiūrai (masažui, odos šveitimui ar naudojimui saunoje). Nors galima įsigyti ir pigesnių plaušenės plaušinių, gabenamų iš Azijos (jų naudojimas gana paplitęs), azijinės plaušenės pluoštas ne toks tvirtas ir atsparus vandeniui bei, palyginus su egiptine plaušene, azijinės plaušenės produktai ne tokie švelnūs ir malonūs odai.

SUSIJUSIOS PREKĖS:

Close