Close
                                                                                 

Bambukinių stalo įrankių rinkinys 60 vnt.

Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!

19,99 €

Rinkinį sudaro:

x 20 šaukštų

x 20 peilių

x 20 šakučių

x 1 medvilninis maišelis

Bambukiniai stalo įrankiai pagaminti iš bambuko stiebo. Bambukas yra itin patvarus, todėl įrankiai skirti ilgalaikiam ir patikimam naudojimui. Įrankius tikrai galima panaudoti daugiau nei vieną kartą. Kitas šių įrankių pranašumas yra tai, kad jie neturi jokio skonio ir nesugadina maisto, kurį jūs valgote. Įrankius gausite ekologiškame maišelyje, kuriame juos ir galėsite laikyti. Tai visiškai natūrali ir biologiškai skaidi alternatyva vienkartiniams plastikiniams įrankiams.

·         Pagaminti iš aukščiausios kokybės, organiško bambuko, kuris greitai suyra ir nekenkia Žemei.

·         100% natūralūs ir tvirti, pagaminti iš bambuko stiebo, be jokių kenksmingų medžiagų.

·         Patogus ir lengvas medvilninis maišelis įrankių laikymui ir nešiojimui. Šie įrankiai puikiai tinka kelionėms, vakarėliams, iškyloms ir kitiems renginiams.

·         Bambukas yra itin patvarus, todėl įrankiai skirti ilgalaikiam ir patikimam naudojimui. Įrankius tikrai galima panaudoti daugiau nei vieną kartą.

·         Maisto skonis nei kiek nepasikeičia naudojant šiuos įrankius, kas gali atsitikti naudojant plastikinius ar kitokius nenatūralius įrankius.

Kaip rūpintis savo bambukiniais stalo įrankiais:

Plaukite su karštu muiluotu vandeniu ir išdžiovinkite su švaraus ir sauso rankšluosčio pagalba. Laikykite bambukinius stalo įrankius sausoje vietoje.

SUSIJUSIOS PREKĖS:

Close