Close
                                                                                 

Kelioninis bambukinių stalo įrankių rinkinys (compact)

Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!

12,99 €

Kelioninis bambukinių stalo įrankių rinkinys (compact)

Rinkinį sudaro:

x 1 šaukštas

x 1 peilis

x 1 šakutė

x 1 šiaudelis

x 1 šepetėlis

x 1 augalinio pluošto dėklas

Atsisveikinkite su vienkartiniais įrankiais visam laikui. Šis daugkartinio naudojimo, ypač lengvų bambukinių įrankių rinkinys puikiai tinka valgant kelionėje, iškyloje ar darbe. Kadangi įprastus įrankius neštis su savimi gali būti nepatogu ir sunku, o vienkartinių įrankių naudojimas – neekologiškas, šiuos bambukinius įrankius neštis lengva, nes jie sudėti į natūralų, augalinio pluošto maišelį.

Bambukiniai stalo įrankiai pagaminti iš bambuko stiebo. Bambukas yra itin patvarus, todėl įrankiai skirti ilgalaikiam ir patikimam naudojimui. Įrankius tikrai galima panaudoti daugiau nei vieną kartą. Kitas šių įrankių pranašumas yra tai, kad jie neturi jokio skonio ir nesugadina maisto, kurį jūs valgote. Įrankius gausite ekologiškame maišelyje, kuriame juos ir galėsite laikyti. Tai visiškai natūrali ir biologiškai skaidi alternatyva vienkartiniams plastikiniams įrankiams.

·         Pagaminti iš aukščiausios kokybės, organiško bambuko, kuris greitai suyra ir nekenkia Žemei.

·         100% natūralūs ir tvirti, pagaminti iš bambuko stiebo, be jokių kenksmingų medžiagų.

·         Patogus ir lengvas medvilninis maišelis įrankių laikymui ir nešiojimui. Šie įrankiai puikiai tinka kelionėms, vakarėliams, iškyloms ir kitiems renginiams.

·         Bambukas yra itin patvarus, todėl įrankiai skirti ilgalaikiam ir patikimam naudojimui. Įrankius tikrai galima panaudoti daugiau nei vieną kartą.

·         Maisto skonis nei kiek nepasikeičia naudojant šiuos įrankius, kas gali atsitikti naudojant plastikinius ar kitokius nenatūralius įrankius.

Kaip rūpintis savo bambukiniais stalo įrankiais:

Plaukite su karštu muiluotu vandeniu ir išdžiovinkite su švaraus ir sauso rankšluosčio pagalba. Laikykite bambukinius stalo įrankius sausoje vietoje.

SUSIJUSIOS PREKĖS:

Close