Close
                                                                                 

Kelioninis bambukinių šaukštų-šakučių rinkinys

9,99 €

11,49 €

-1,50 €

Kelioninis bambukinių šaukštų-šakučių rinkinys

Rinkinį sudaro:

* 4 šaukštai-šakutės

Ilgis: 21 cm.

Šis įrankis – tai šaukšto ir šakutės derinys. Pagamintas iš vientiso, natūraliai augančio bambuko stiebo ir suformuotas rankomis. Bambukas yra patvaresnis nei mediena bei atsparus karščiui ir dėmėms ir puikiai tinka naudojimui su nesvylančios dangos puodais. Kelionėse ir iškylose šis šaukštas-šakutė jau greitai taps būtinu įrankiu.

Bambukiniai stalo įrankiai pagaminti iš bambuko stiebo. Bambukas yra itin patvarus, todėl įrankiai skirti ilgalaikiam ir patikimam naudojimui. Įrankius tikrai galima panaudoti daugiau nei vieną kartą. Kitas šių įrankių pranašumas yra tai, kad jie neturi jokio skonio ir nesugadina maisto, kurį jūs valgote. Tai visiškai natūrali ir biologiškai skaidi alternatyva vienkartiniams plastikiniams įrankiams.

·         Pagaminti iš aukščiausios kokybės, organiško bambuko, kuris greitai suyra ir nekenkia Žemei.

·         100% natūralūs ir tvirti, pagaminti iš bambuko stiebo, be jokių kenksmingų medžiagų.

·         Šie įrankiai puikiai tinka kelionėms, vakarėliams, iškyloms ir kitiems renginiams gamtoje.

·         Bambukas yra itin patvarus, todėl įrankiai skirti ilgalaikiam ir patikimam naudojimui. Įrankius tikrai galima panaudoti daugiau nei vieną kartą.

·         Maisto skonis nei kiek nepasikeičia naudojant šiuos įrankius, kas gali atsitikti naudojant plastikinius ar kitokius nenatūralius įrankius.

SUSIJUSIOS PREKĖS:

Close