Close
                                                                                 

Kelioninis bambukinių stalo įrankių rinkinys (maxi)

Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!

15,99 €

Kelioninis bambukinių stalo įrankių rinkinys (maxi)

Rinkinį sudaro:

x 1 šaukštas

x 1 peilis

x 1 šakutė

x 1 šiaudelis

x 1 šepetėlis

x 1 valgymo lazdelės

x 1 augalinio pluošto dėklas

Kelioninis bambukinių stalo įrankių rinkinys (maxi) sukurtas atsižvelgiant į jūsų poreikius. Vienkartiniai įrankiai dažnai laikomi dėžutėse, kurias liečia daugybė žmonių, o šis daugkartinio naudojimo bambukinių įrankių rinkinys užtikrins, kad savo įrankius visada turėtumėte po ranka. Šis rinkinys puikiai tinka valgant kelionės ar iškylos metu bei darbe, o augalinio pluošto pagamintas maišelis neužima daug vietos ir telpa kišenėje, rankinėje ar stalčiuje.

Bambukiniai stalo įrankiai pagaminti iš bambuko stiebo. Bambukas yra itin patvarus, todėl įrankiai skirti ilgalaikiam ir patikimam naudojimui. Įrankius tikrai galima panaudoti daugiau nei vieną kartą. Kitas šių įrankių pranašumas yra tai, kad jie neturi jokio skonio ir nesugadina maisto, kurį jūs valgote. Įrankius gausite ekologiškame maišelyje, kuriame juos ir galėsite laikyti. Tai visiškai natūrali ir biologiškai skaidi alternatyva vienkartiniams plastikiniams įrankiams.

·         Pagaminti iš aukščiausios kokybės, organiško bambuko, kuris greitai suyra ir nekenkia Žemei.

·         100% natūralūs ir tvirti, pagaminti iš bambuko stiebo, be jokių kenksmingų medžiagų.

·         Patogus ir lengvas medvilninis maišelis įrankių laikymui ir nešiojimui. Šie įrankiai puikiai tinka kelionėms, vakarėliams, iškyloms ir kitiems renginiams.

·         Bambukas yra itin patvarus, todėl įrankiai skirti ilgalaikiam ir patikimam naudojimui. Įrankius tikrai galima panaudoti daugiau nei vieną kartą.

·         Maisto skonis nei kiek nepasikeičia naudojant šiuos įrankius, kas gali atsitikti naudojant plastikinius ar kitokius nenatūralius įrankius.

SUSIJUSIOS PREKĖS:

Close