Close
                                                                                 

Ekologiškas indų plovimo gelis Terra Gaia, 500ml

9,49 €

Patirkite didžiausią gamtos galią plaunant indus su Terra Gaia veiksmingu ir aukštos kokybės indų plovikliu. Terra Gaia unikalus natūralių ingredientų mišinys lengvai pašalina riebalus ir užtikrina nepriekaištingą rezultatą. Pasitikėkite gamtos veiksmingumu ir kaskart saugiai ir išskirtinai plaukite indus.

Kiekis: 500ml

Sertifikuotas Ecogarantie – tai vienas griežčiausių ir nepriklausomų sertifikatų, kuriuo pažymėti gaminiai atitinka griežčiausius reikalavimus.

 

Labai veiksmingas

Patirkite didžiausią gamtos galią plaunant indus su Terra Gaia veiksmingu ir aukštos kokybės indų plovikliu. Terra Gaia unikalus natūralių ingredientų mišinys lengvai pašalina riebalus ir užtikrina nepriekaištingą rezultatą. Pasitikėkite gamtos veiksmingumu ir kaskart saugiai ir išskirtinai plaukite indus.

Pagrindinė Terra Gaia indų plovimo gelio veiklioji medžiaga yra pagaminta iš kaštonų, kuriuose yra daug saponino – natūralaus ploviklio ir putojančios medžiagos.

Sukurta unikali indų plovimo gelio formulė, kuri, natūralių ir netoksiškos sudėties pagalba, efektyviai pašalina nešvarumus ir riebalus nuo indų ir stiklinių, palikdama indus švarius ir blizgančius.

Natūralus produktas

Ekologiškas indų ploviklis yra 100% biologiškai skaidus, pagamintas iš vietinių augalinės kilmės ir gamtai nekenksmingų sudedamųjų dalių. Todėl galite jį naudoti bet kur (namuose, stovyklavietėje, namelyje, turistiniame žygyje) nesirūpindami dėl jo poveikio planetai.

Pagrindinė Terra Gaia indų plovimo gelio veiklioji medžiaga yra pagaminta iš kaštonų,

Terra Gaia gaminyje nėra jokių kenksmingų medžiagų, todėl garantuojame saugumą ir jums, ir aplinkai.

Švelnus odai

Išbandykite Terra Gaia indų plovimo gelį ir pasirūpinkite savo oda, rankomis, bei aplinka kartu!

 

Nuostabus gamtos kvapas

Terra Gaia indų plovimo gelis, pagamintas iš ekologiškų ingredientų ir prisotintas 100 % ekologiškų eterinių aliejų, pasižymi ne tik išskirtinėmis plovimo savybėmis, bet ir gaiviu citrinžolių ir citrinų kvapu.

Aromatinės esencijos sukuria raminančią ir jauninančią patirtį, todėl indų plovimas tampa atsipalaidavimo ir aromaterapijos akimirka.

Ecogarantie

Indų plovimo gelis pažymėtas Ecogarantie ženklu. 

Ecogarantie – tai vienas griežčiausių ir nepriklausomų sertifikatų, kuriuo pažymėti gaminiai atitinka griežčiausius reikalavimus.

Visos sudedamosios dalys yra natūralios kilmės, draugiški mūsų planetai ir nekenksmingi nuotekoms. Visas gamybos procesas, įskaitant sudedamųjų dalių gavimą, yra sertifikuotas Ecogarantie.

Biologiškai suyrantis

Ekologiškas indų ploviklis, kuriame nėra kenksmingų medžiagų, fosfatų, baliklių, formaldehido, amonio sulfato ir dažiklių.

Saugus septikams.

Buteliukas pagamintas iš 25 % perdirbto plastiko.

Naudojimas

Įpilkite 2 kamštelius (apie 3 ml ) į kriauklę/5 l indų plovimo vandens įprastiems indams plauti arba užtepkite tiesiai ant kempinės.

Labai riebiems indams galima padidinti dozę.

 

Sudėtis: 5-<15 % anionic surfactants (sodium coco sulfate), < 5 % non-ionic surfactants (lauryl glucoside, decyl glucoside), chestnut extract (Aesculus hippocastanum), sodium carbonate, glycerol, chelating agent (GLDA), xanthan gum, organic lemongrass and lemon essential oils (Cymbopogon flexuosus, Citrus limon), Limonene*, Citral* (* iš eterinio aliejaus)

SUSIJUSIOS PREKĖS:

Close