Close
                                                                                 

Ekologiškas vonios kambario ir kalkių nuosėdų valiklis Terra Gaia, 500ml

9,89 €

Kiekis: 500 ml

Ekologiškas vonios kabario ir kalkių nuosėdų valiklis ideliai tinka vonios kambariui ir bet kokiems paviršiams, ant kurių gali kauptis kalkių nuosėdos, valyti.

Labai efektyvus koncentruotas kalkių nuosėdų valiklis. Citrinų rūgštis ištirpdo kalkių nuosėdas. Citrinų eterinis aliejus balina visus vonios paviršius. Efektyvi valymo priemonė, esant dideliam vandens kietumui.

Dėl gelio konsistencijos, valiklis patenka į sunkiausiai pasiekiamas vietas, taip pat gerai išsilaiko ant vertikalių paviršių.

Dėl citrinų rūgšties, vienos iš galingiausių gamtoje kalcio nuosėdų tirpiklių, savybių kalkės pašalinamos greitai ir efektyviai.

Ekologiškas citrinų eterinis aliejus pasižymi balinamuoju poveikiu, kurio pagalba pašalinamos bakterijos ir jūsų namams suteikiamas malonus citrusinių vaisių kvapas.

Tai netoksiškas vonios kambario valiklis

- jokių stiprių cheminių medžiagų. 100% natūralus, saugus ir biologiškai skaidus su citrinų eteriniu aliejumi. Gryna augalinė formulė, 100% veganiška bei pažymėta Ecogarantie ženklu;

- tinka naudoti su septiniais rezervuarais, buitiniais septikų valikliais. 

Ekologiškumo patvirtinimas

- vonios kambario ir kalkių valiklis yra pažymėtas Ecogarantie ženklu.

- Ecogarantie – tai vienas griežčiausių ir nepriklausomų sertifikatų, kuriuo pažymėti gaminiai atitinka griežčiausius reikalavimus.

Labai koncentruotas

Vonios kambario ir kalkių valiklį galite naudoti neskiestą, tiesiai ant labai sunkiai pašalinamų nešvarumų ir dėmių, tačiau kasdieniniam valymui rekomenduojame pasidaryti purškalą, koncentratą praskiedus vandeniu santykiu 1:2 (1 dalis koncentrato, 2 dalys vandens).

Kur ir kaip naudoti šį valiklį?

Užpilkite valiklio ant kalkių nuosėdomis padengto paviršiaus, palikite kelias minutes ir nuplaukite. Jei norite išvalyti sunkiai pašalinamas kalkių nuosėdas, pabaigoje nušveiskite kempinėle kartu su Bica.

Valiklį naudokite stiklinėms dušo sienoms, langams vonioms, kriauklėms, taurėms ir bet kokiems kitiems stiklo paviršiams valyti.

Sudėtis: ne GMO citrinų rūgštis, 5–<15 % nejoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų (laurilgliukozido, decilgliukozido), Glicerolis, Ksantano guma, Ekologiškas citrinų eterinis aliejus (Citrus limon), limonenas* iš eterinio aliejaus

Saugumo informacija:

Sudėtyje yra: 5 - <15 % nejoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų, limoneno.

Įspėjimas:

Sukelia stiprų akių dirginimą.

Jei prireiktų medicininės konsultacijos, turėkite produkto talpyklą arba etiketę. Saugokite nuo vaikų. Po naudojimo kruopščiai nusiplaukite rankas ir atviras kūno dalis. Dėvėkite akių apsaugą. PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai skalaukite vandeniu. Išsiimkite kontaktinius lęšius, jei nešiojate ir jei galite tai padaryti. Tęskite skalavimą. Jei akių dirginimas nepraeina rekomenduojama kreiptis į gydytoją.

Sudėtyje yra d-limoneno, kuris gali sukelti alerginę reakciją.

 

SUSIJUSIOS PREKĖS:

Close