Close
                                                                                 
Ekologiškas tualeto valiklis Tierra Verde, 750ml Išdidinti

Ekologiškas tualeto valiklis su eteriniu rozmarinų ir citrinų aliejumi Tierra Verde, 750ml

Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!

7,59 €

Ekologiškas tualeto valiklis-gelis skirtas tualeto priežiūrai. Tualeto valiklis-gelis yra pagamintas citrinos rūgšties ir alkoholio pagrindu. Produkte nėra chloro, jis maloniai kvepia rozmarinų ir citrinų eteriniais aliejais. Ekologiškas tualeto valiklis-gelis tirpdo nuosėdas ir efektyviai valo net sunkiai pasiekiamas vietas. Idealus pasirinkimas namų ūkiams, kurie yra prijungti prie biologinių vandens valymo įrenginių ar septikų.

Kiekis: 750 ml

Kasdieninei tualeto priežiūrai: užtepkite gelio tualeto dubenyje ir palikite veikti maždaug 15 minučių. Likučius nuvalykite tualeto šepečiu. 

Tualeto valymas po ilgesnio laiko: į dubenį supilkite virdulį karšto vandens ir įpilkite 1-2 arbatinius šaukštelius Puer – dėmių valiklio. Palaukite bent 10 minučių (geriausia būtų leisti veikti per naktį) ir nuvalykite dubenį tualeto šepečiu. Jei dubenyje yra kalkių, leiskite milteliams veikti per naktį ir įpilkite šaukštą nuosėdų šalinimo priemonės arba pusę stiklinės šilto acto. 

Patarimas: naudokite po virdulio valymo likusį tirpalą: į tualeto dubenį įberkite Bika sodos ir užpilkite karštu vandens ir nuosėdų šalinimo tirpalu, kuris liko po virdulio valymo. Leiskite šiam tirpalui veikti maždaug 20 minučių ir po to nuvalykite dubenį tualeto šepečiu. 

Sudėtis: < 6 % citrinų rūgštis, nejoninės augalinės paviršiaus aktyviosios medžiagos, denatūruotas alkoholis, ksantano derva, natūralus rozmarino eterinis ir citrinų eterinis aliejus. Eteriniuose aliejuose yra šių kvapiosios medžiagos – limoneno. Žaliavos produkto gamybai parinktos taip, kad jos žmonėms ir planetai kenktų kiek įmanoma mažiau. Šiame gaminyje nėra aliejaus darinių, chloro, sintetinių kvapiųjų medžiagų ar dažiklių. 

Ecogarantie sertifikatas: Šis ekologiškas valiklis-gelis, skirtas tualeto priežiūrai sertifikuotas tarptautiniu mastu pripažintu Ecogarantie sertifikatu. Šis sertifikatas garantuoja, kad ši priemonė atitinka griežtus aplinkosaugos reikalavimus.

SUSIJUSIOS PREKĖS:

Close