Close
                                                                                 

Ekologiškas "Puer" dėmių valiklis Tierra Verde, 250g

6,49 €

Puikiai tinka skalbimui ir valymui:

Baltų ir šviesių spalvų skalbinių skalbimui;

Organinių dėmių (maisto, vyno, žolės, žemių, rašalo) spalvotuose audiniuose šalinimui;

 Sanitarinės keramikos (tualetų, pisuarų) valymui;

Pelėsio šalinimui (vonios, plytelių);

Riebalų šalinimui (virtuvės reikmenų, virtuvinių rankšluosčių bei šluosčių užmerkimui);

Skalbimo mašinos ir indaplovės valymui, indaplovės filtrų priežiūrai;

Nuotekų vamzdžių (kriauklių, vonios, praustuvų, dušo) valymui.

Kiekis: 250 g

Sudėtis: 100 % natrio perkarbonatas

Ar norite, kad namai blizgėtų, skalbiniai būtų akinančiai balti, o visos sunkiai įveikiamos dėmės pašalintos?

Aktyvusis deguonis puikiai tinka skalbiniams, nes jis šalina dėmes ir veikia kaip baliklis skalbiant baltus skalbinius, o taip pat ir dezinfekuoja bei efektyviai išvalo įsisenėjusi purvą.

Šį valiklį galima naudoti vietoj stiprių ploviklių ir valiklių, naudojamų vamzdžiams, kriauklėms, vonioms, dušo kabinoms ir tualetams valyti.

Netikite? Pabandykite išvalyti pridegusį puodą naudodami „Puer“ ir pamatysite tikrą stebuklą.

Puikiai tinka skalbimui ir valymui:

  •          Baltų ir šviesių spalvų skalbinių skalbimui;
  •          Organinių dėmių (maisto, vyno, žolės, žemių, rašalo) spalvotuose audiniuose šalinimui;
  •          Sanitarinės keramikos (tualetų, pisuarų) valymui;
  •          Pelėsio šalinimui (vonios, plytelių);
  •          Riebalų šalinimui (virtuvės reikmenų, virtuvinių rankšluosčių bei šluosčių užmerkimui);
  •          Skalbimo mašinos ir indaplovės valymui, indaplovės filtrų priežiūrai;
  •          Nuotekų vamzdžių (kriauklių, vonios, praustuvų, dušo) valymui.

NAUDOJIMAS 

Skalbiniams: Skalbiant baltus skalbinius, įberkite 1-2 valgomuosius šaukštus „Puer“ miltelių kartu su skalbikliu.

Labai purvinų skalbinių mirkymui: Ištirpdykite 1-2 valgomuosius šaukštus „Puer“ miltelių šiltame vandenyje (maždaug 10 l). Užmerkite skalbinius ir palikite 1-2 val. arba visai nakčiai.

Kriauklių ir vonios vamzdžių valymui: Ištirpdykite 1-2 valgomuosius šaukštus „Puer“ miltelių, supilkite į vamzdį ir užpilkite puodeliu šilto acto.

"Puer“ miltelių valomosios savybės išsivysto 60 °C ar aukštesnėje temperatūroje. Vandenyje milteliai suskyla į natrio karbonatą (kitaip žinomą kalcinuotos sodos pavadinimu), vandenį ir deguonį, todėl tinka septiniams rezervuarams ir biologinėms nuotekų valymo sistemoms.

Tualeto valymui: į klozetą įpilkite verdančio vandens (užteks vieno virdulio) ir įberkite 1-2 valgomuosius šaukštus „Puer“ miltelių (milteliai netirpsta ir nėra suaktyvinami šaltame vandenyje). Palikite bent 10 minučių, kad milteliai ištirptų, tuomet išplaukite klozetą šepečiu. Kuomet yra daug kalkių nuosėdų, palikite miltelius veikti per naktį ir įberkite šaukštą kalkių nuosėdų valiklio arba įpilkite pusę puodelio šilto acto, kad sustiprintumėte valomąjį poveikį. Jei reikia, procesą kartokite.

Vamzdžių valymui: įberkite 1-2 valgomuosius šaukštus „Puer“ miltelių į vamzdį ir užpilkite puse puodelio šilto acto. Milteliai sumaišyti su actu užputoja ir ištirpdo riebalų sankaupas. Kuriam laikui palikite, o tuomet išskalaukite karštu vandeniu.

Pelėsio vonioje šalinimui: paveiktą vietą užpilkite karštu vandeniu ir užberkite „Puer“ miltelių. Palikite bent 15 minučių, tuomet nušveiskite ir nuskalaukite švariu vandeniu.

SAUGOS INFORMACIJA: Pavojinga. Sudėtyje yra >= 30 % deguonies pagrindo baliklio. Gali padidinti gaisrą, oksidatorius. Kenksminga prarijus. Smarkiai pažeidžia akis. Jei reikalinga gydytojo konsultacija, su savimi turėkite produkto pakuotę ar jo etiketę. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Laikyti atokiau nuo šilumos šaltinių, karštų paviršių, žiežirbų, atviros liepsnos ir kitų uždegimo šaltinių. Nerūkyti. Laikyti atokiau nuo drabužių bei kitų degiųjų medžiagų. Naudoti akių apsaugos priemones. PATEKUS Į AKIS: kelias minutes atsargiai plauti akis vandeniu. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. Gaisro atveju: ugnies gesinimui naudoti vandenį. Laikyti sausoje vietoje, kurioje temperatūra neviršija 40 °C.

SUSIJUSIOS PREKĖS:

Close