Close
                                                                                 

Ekologiškas, universalus Tierra Verde valiklis „Bika“, 250g

4,49 €

Universalus, ekologiškas valiklis, šalinantis blogą kvapą. "Bika" valiklis turi daugybę paskirčių ir nenustoja stebinti savo efektyvumu.

Valiklį galima naudoti valymui, skalbimui, naminių gyvūnų priežiūrai ir dar daugiau.

Kiekis: 250 g

Sudėtis: 100 % natrio hidrokarbonatas (kepimo soda). Aliuminis kaip birumą gerinanti medžiaga nenaudojamas. Įspėjimas: nepainioti su skalbimo soda, tai visiškai kita medžiaga.

Kepimo soda – tai universaliausias ekologiškas valiklis ir kvapą neutralizuojanti priemonė. Dėl jos kristalinės struktūros, kepimo soda gali būti naudojama šveitimui (be baimės subraižyti paviršius). Dėl nedidelio šarmingumo, ją taip pat galima naudoti riebalų šalinimui.

Naudojimas

Virtuvėje: Pašalina blogą indaplovių, mikrobangų krosnelių, šaldytuvų, plastikinių maisto dėžučių ir pjaustymo lentelių kvapą. Taip pat galima naudoti orkaičių valymui bei pridegusių puodų ir keptuvių, termosų ir kavos aparatų plovimui. Naikina blogą kvapą ir šalina nuotekų vamzdžiuose užsistovėjusius maisto likučius.

Skalbiniams: Neleidžia skalbimo mašinose atsirasti pelėsiui. Skalbdami įberkite „Bika“ valiklio, kad pašalintumėte purvą ir panaikintumėte nepageidaujamą kvapą.

Valymui: Galima naudoti vonios, dušo, kriauklių ir keraminių paviršių valymui. Pašalina blogą kilimų ir minkštų baldų kvapą.

Namuose: Kepimo grotelių, plastikinių lauko baldų, senų teptukų ir vaikiškų baseinų valymui.

Vaikų kambariams: Valo ir šalina blogą žaislų ir kūdikiams skirtų produktų kvapą.

Naminiams gyvūnams: Šalina blogą naminių gyvūnų krepšių ir kraiko dėžių kvapą. Valo ir neutralizuoja nepageidaujamą gyvūnų žaislų kvapą.

Automobiliams: Šalina blogą kilimėlių, peleninių ir sėdynių apmušalų kvapą. Šalina alyvos dėmes.

Ir dar daugiau: Ypač purvinų rankų plovimui. Šalina blogą žvejybos reikmenų ir sporto įrangos kvapą.

ĮSPĖJIMAS: Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Likusį nepanaudotą produktą išmesti su komunalinėmis atliekomis. Gerai išskalauti tuščią pakuotę ir išmesti į atliekų rūšiavimo šiukšlinę.

SUSIJUSIOS PREKĖS:

Close