Close
                                                                                 

Skalbimo muilas su tulžimi Terra Gaia, 130g

2,99 €

Skalbimo muilą su tulžimi galima naudoti visų rūšių audiniams skalbti, įskaitant vilną ir šilką. Tinka visiems baltiems ir spalvą išlaikantiems natūralaus pluošto ir mišriems audiniams.

100 % biologiškai suyrantis

Efektyvus ir 100 % natūralus produktas.

Kiekis: 130g

Veiksmingas dėmių valiklis skalbiniams. Šalina ir sunkiausiai įveikiamas dėmes. Muilo gabalėlis, kuris sugrąžins sugadintus drabužius naujam gyvenimui tiesiog jūsų akyse! Šalina tokias įsisenėjusias kaip riebalų, prakaito, vaisių ir daržovių, purvo, kraujo, makiažo, šokolado, kavos, žolės dėmes. Puikiai tinka medžiaginėms daugkartinėms sauskelnėms bei daugkartiniams medžiaginiams menstruaciniams įklotams skalbti. Skalbimo muilą su tulžimi galima naudoti visų rūšių audiniams skalbti, įskaitant vilną ir šilką. Tinka visiems baltiems ir spalvą išlaikantiems natūralaus pluošto ir mišriems audiniams. 100 % biologiškai suyrantis Efektyvus ir 100 % natūralus produktas. Naudodami veikliąsias medžiagas tik lokaliai ant dėmių ten, kur jų reikia , galime naudoti daug mažiau įprastų skalbimo priemonių ir skalbti švelniau. Tai labai prasminga, o skalbimas yra daug draugiškesnis ištekliams ir gamtai. Muilo sudėtyje yra tulžies fermentų.

Kaip naudoti Skalbimo muilą su tulžimi Terra Gaia?

Sudrėkinkite dėmę, tada patrinkite ją gabalėliu muilo. Palikite kelioms minutėms , o po to skalbkite įprastai skalbimo mašinoje su ekologišku natūraliu skalbikliu Terra Gaia.

Skalbimo muilas su tulžimi Terra Gaia puikiai papildo mūsų Ox - galingą dėmių valiklį.

Norint išmirkyti ir išskalbti riebaluotus ir stipriai suteptus skalbinius, rekomenduojame muilą tarkuoti ir dėti tiesiai į skalbyklės būgną.

Apdorojant spalvotus tekstilės gaminius, prieš naudojant muilą verta išbandyti tekstilės spalvos patvarumą, užtepant jį nematomoje vietoje.

Riebias dėmes (aliejaus, kosmetikos, šokolado) reikėtų valyti tulžies muilu ir karštu vandeniu.

Kūno skysčių dėmes (kraujo, išmatų, šlapimo - baltymines dėmes) plaukite tulžies muilu šaltame vandenyje.

Sudėtis: ≥ 30 % muilas, < 5 % glicerinas, tulžies fermentai, limonenas

SUSIJUSIOS PREKĖS:

Close