Close
                                                                                 

Ekologiškas kalkių nuosėdų valiklis Tierra Verde, 250g

6,89 €

Šis ekologiškas valiklis puikiai tinka kalkių nuosėdų šalinimui indaplovėse, skalbimo mašinose, elektriniuose virduliuose, kavos aparatuose ir tualetuose ir gali būti naudojamas reguliariai jų priežiūrai.

Priešingai nei actas, šis valiklis nepalieka jokio kvapo ir yra švelnesnis plastikinėms ir guminėms prietaisų dalims.

Reguliari priežiūra žymiai pagerina jų ilgalaikiškumą ir patikimą funkcionalumą.

Kiekis: 250 g

Sudėtis: 100 % genetiškai nemodifikuota citrinos rūgštis

NAUDOJIMAS

Skalbimo mašinoms ir indaplovėms: Įpilkite vieną puodelį (maždaug 200 g) miltelių į skalbimo mašinos būgną arba tuščios indaplovės dugną ir pradėkite 50-60 °C skalbimo / plovimo ciklą. Vandeniui sušilus išjunkite programą ir palikite skalbimo mašiną / indaplovę 30 min., leisdami milteliams suveikti. Tuomet vėl įjunkite skalbimo / plovimo programą, kad milteliai būtų išskalauti.

Kavos aparatams: Ištirpdykite 1 šaukštą (maždaug 15 g) miltelių šiltame vandenyje, supilkite į kavos aparatą ir pradėkite virimo ciklą. Vėliau išskalaukite švariu vandeniu.

Elektriniams virduliams: Įpilkite vandens į virdulį, įberkite 1 šaukštą (maždaug 15 g) miltelių ir užvirinkite. Tuomet išjunkite virdulį ir palikite 30 min., kad milteliai galėtų veikti. Galiausiai, išpilkite vandenį ir išskalaukite švariu vandeniu. Karštą virdulio vandenį su jau ištirpusiais milteliais galite panaudoti tualeto, vonios, kriauklių ir virtuvės valymui.

Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. 

SUSIJUSIOS PREKĖS:

Close